Version: 8.26.0Navigation überspringen
320.000 €
1 Zimmer  •  53 m²
Immowelt logo

Studio zum Kauf
320000 €
6.038 €/m²
1 Zimmer  •  53 m²

Wohnung 53m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Malinska-Dubasnica

Prodaja stana S1 - visoko prizemlje

Na prodaju je funkcionalno organiziran stan S1 smjesten u visokom prizemlju, idealan za ugodan i praktican svakodnevni zivot.

Stan se sastoji od otvorenog dnevnog prostora koji objedinjuje dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, stvarajuci prozracan i moderan ambijent. Iz dnevnog dijela izlazi se na prostranu terasu i pripadajucu privatnu okucnicu - savrseno mjesto za opustanje, druzenja ili boravak na svjezem zraku.

Osnovne karakteristike:

- 1 spavaca soba

- 1 kupaonica

- terasa i privatni vrt

- 1 parkirno mjesto

- orijentacija: jug - jugozapad (obilje prirodnog svjetla tijekom dana)

Stan je odlican izbor za pojedince, parove ili kao investicija za najam, zahvaljujuci funkcionalnom rasporedu i atraktivnom vanjskom prostoru.

Za vise informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2026
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
320000 €
6.037,74 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Malinska-Dubasnica
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
SunceNekretnineDein Kontakt
Online-ID: 264T8TYJZY5N
Referenznummer: 19764358_0