Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.350.000 €
7 Zimmer  •  512 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1350000 €
2.637 €/m²
7 Zimmer  •  512 m²

Villa 512m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Podstrana

Podstrana, prekrasna obiteljska kuca s dvije zasebne stambene jedinice I pogledom na more na mirnoj lokaciji.Kuca bruto povrsine 512 m2 nalazi se na parceli od 792 m2 i okruzena je prekrasnim i odrzavanim mediteranskim vrtom, tu su i vanjske terase te zimski vrst s kaminima. Kuca ima i unutarnji bazen povrsine 36 m2 sa staklenim zidom koji gleda na vrt, saunu i teretanu.U svom unutarnjem dijelu kuca se proteze na dvije etaze. U prizemlju je dnevni prostor - prostrani dnevni boravak i blagovaonica te open space kuhinja. Unutarnje stubiste vodi na kat gdje su 4 spavace sobe s en suite kupaonicama i jednom master spavaonicom koja ima walk in ormar, vlastitu radnu sobu i balkon.Vanjsko stubiste vodi do zasebne stambene jedinice - prostran stan s tri spavace sobe i terasama s kojih se pruza divan pogled od 117 m2 povrsine.Od pomocnih prostorija kuca ima prostor za smjestaj kucne pomocnice, praonicu i lodu sa susenje, pomocnu kuhinju i konobu.Kuca je opremljena s video nadzorom, alarmnim sustavom i smart home upravljanjem. Centralni sustav grijanja je preko peci na pelete i rezervnim na struju. Svaka prostorija ima podno grijanje i klima uredaje, a tu su i parkirna mjesta - jedno u garazi i dva vanjska.Sve informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 853378

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon