Version: 8.26.0Navigation überspringen
397.000 €
3 Zimmer  •  99 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
397000 €
4.010 €/m²
3 Zimmer  •  99 m²

Wohnung 99m2 zum Kauf - Istria, Funtana

Istra, Funtana - na prodaju je kvalitetan i moderno opremljen stan povrsine 99 m², smjesten u novogradnji na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 500 metara od mora.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, ostave s praonicom, tri spavace sobe, dvije kupaonice, moderno opremljene kuhinje iz Dieter Knoll Collectiona, blagovaonice te prostranog dnevnog boravka. Iz dnevnog dijela omogucen je izlaz na prostranu terasu povrsine 80 m², idealnu za boravak na otvorenom, opustanje i druzenja.Nekretnina je gradena s posebnim naglaskom na visoku kvalitetu materijala i izvedbe. Odlicna toplinska i zvucna izolacija, prvoklasna keramika, kvalitetna stolarija, klima uredaji te podno grijanje u svim prostorijama osiguravaju visoku razinu komfora tijekom cijele godine.Uz stan dolaze dva parkirna mjesta, sto dodatno povecava prakticnost i ukupnu vrijednost ove nekretnine.U neposrednoj blizini nalaze se posta, vrtic, trgovine, restorani i ostali svakodnevni sadrzaji, sto ovu nekretninu cini izvrsnim izborom kako za obiteljsko stanovanje, tako i za turisticku namjenu.Rijec je o vrhunskom stanu na trazenoj lokaciji u Funtani, idealnom za one koji traze spoj kvalitete, funkcionalnosti i blizine mora u jednom od najpozeljnijih dijelova Istre.... Vise na eurovilla.hr, ID: 676923

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
397000 €
4.010,10 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
FuntanaFuntana

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 263QA6WWY9UV
Referenznummer: 19474479_0