Version: 8.26.0Navigation überspringen
375.000 €
4 Zimmer  •  111 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
375000 €
3.378 €/m²
4 Zimmer  •  111 m²

Wohnung 111m2 zum Kauf - Sibensko-Kninska, Sibenik

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv!

Apartman A1 smjesten je u prizemlju novoizgradene stambene zgrade, a sastoji se od:

kuhinje,
dnevnog boravka i blagovaonice,
3 spavace sobe,
2 kupaonice,
terase.
Uz stan dolaze spremiste u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34 m2.

Cijena: 390.000,00 €

Lokacija i pogodnosti:
Zgrada se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom, pogodnoj za ugodan zivot ili ljetovanje. Smjestena je u poznatom turistickom odredistu Brodarica, samo 10 minuta voznje od centra Sibenika.

Zgrada je udaljena 300 m od mora i plaze, a svi bitni sadrzaji (trgovine, banka, vrtic, skola) nalaze se u blizini. Prednost lokacije je mogucnost dolaska do mora bez prelaska magistrale, koristeci pothodnik.

Karakteristike zgrade i stana:

Katnost zgrade: Prizemlje + 2 kata
Broj stambenih jedinica: 7 luksuznih apartmana (49,00 - 112,00 m2)
Dodatni sadrzaji: Svim stanovima pripadaju 2 parkirna mjesta i spremista u podrumu. Prizemni stanovi imaju vrtove od 76,00 do 132,00 m2 s mogucnoscu smjestanja bazena ili drugih sadrzaja.

Tehnicke specifikacije:

Konstrukcija: Zidovi od blok opeke, medukatne i krovne konstrukcije armirano-betonske.
Fasada: Toplinska izolacija (ETICS sustav, 10 cm).
Podovi: Spavace sobe opremljene hrastovim parketom (extra klasa), ostali prostori s vrhunskim porculanskim plocicama.

Oprema:
Protuprovalna i protupozarna vrata.