Version: 8.26.0Navigation überspringen
226.181 €
3 Zimmer  •  61 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
226181 €
3.708 €/m²
3 Zimmer  •  61 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 61m2 zum Kauf - Zadar, Zadar

U mirnom i sve trazenijem gradskom predjelu Crvene kuce u Zadru, smjesten je moderan stan na prvom katu novogradnje koji pruza savrsen spoj funkcionalnosti, kvalitete gradnje i ugodnog stanovanja. Zahvaljujuci odlicnoj lokaciji, nekretnina je idealna za obiteljski zivot, dugorocno stanovanje, ali i kao sigurna investicija za turisticki ili dugorocni najam.
Stan je projektiran prema suvremenim standardima stanovanja, s naglaskom na prozracnost prostora, praktican raspored i maksimalnu iskoristivost svakog kvadrata. Otvoreni koncept dnevnog dijela stvara ugodan ambijent ispunjen prirodnim svjetlom, dok prostrana loda dodatno prosiruje zivotni prostor i pruza idealno mjesto za odmor i uzivanje na otvorenom.

STAN S3 SE SASTOJI OD:

ulaznog hodnika
kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta
jedne spavace sobe
kupaonice s WC-om
prostrane lode

Stanu pripada:

ostava
jedno garazno parkirno mjesto
jedno vanjsko parkirno mjesto

Zgrada je gradena kvalitetno i suvremeno kao kombinacija armiranobetonske i zidane konstrukcije, sto osigurava cvrstocu, stabilnost i dugorocnu vrijednost nekretnine. Nosivi zidovi i medukatne konstrukcije izvedeni su prema visokim gradevinskim standardima, dok su zavrsni materijali pazljivo birani radi estetike i trajnosti.

Podovi su oblozeni kombinacijom parketa i keramickih plocica, unutarnji zidovi zavrsno obradeni i obojani, a vanjska stolarija izradena je od kvalitetnih PVC profila s izo staklima i roletama, sto doprinosi energetskoj ucinkovitosti i udobnosti stanovanja.