Version: 8.26.0Navigation überspringen
240.000 €
3 Zimmer  •  300 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
240000 €
800 €/m²
3 Zimmer  •  300 m²

Haus 300m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Kastav

U prodaji je dvojna kuca u Trinajsticima ukupne povrsine od 300m2.
Kuca se sadrzi od prizemlja s konobom, garazom, radionom i wc-om.
Na katu se nalazi kuhinja s blagovaonom i balkonom, dnevni boravak, jedna spavaca soba i kupaona.
Na drugom katu se nalaze dvije spavace sobe, jedna spavaca soba ima izlaz na krovnu terasu s predivnim pogledom na more.
Kuci pripada i manji samostojeci dvoetazni objekt ukupne stambene povrsine 50 m2 koji bi mogao sluziti kao dodatni stambeni objekt.
Kuci takoder pripadaju dva vanjska parkirna mjesta.
Grijanje je na drva i na klimu.
Kuca je smjestena na mirnoj lokaciji blizu svih sadrzaja.
Kuca ima veliki potencijal za investiciju kao i za zivot.
Za sve ostale informacije i razgled stojimo na raspolaganju.

Postovani klijenti, agencijska provizija naplacuje se sukladno Opcim uvjetima poslovanja.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
240000 €
800 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Kastav
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Omnis Nekretnine d.o.oDein Kontakt
Online-ID: 25KCANXXSE56
Referenznummer: 19064281_1