Version: 8.26.0Navigation überspringen
154.000 €
6 Zimmer  •  153 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
154000 €
1.007 €/m²
6 Zimmer  •  153 m²

Haus 153m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Jelenje

Na prodaju - Samostojeca kuca 153 m2 s 6 spavacih soba, Kukuljani

U ponudi je samostojeca kuca ukupne povrsine 153 m2, smjestena na parceli od 320 m2 u mirnom i suncanom naselju Kukuljani. Nekretnina se istice prostranoscu i funkcionalnoscu, s cak sest spavacih soba, sto je cini idealnim izborom za vece obitelji ili kao investiciju s brojnim mogucnostima uredenja.

Kuca je vec djelomicno renovirana - u kupaonici su kompletno promijenjene instalacije, a na gornjoj etazi izvedena je zamjena instalacija struje i vode, sto predstavlja znacajnu prednost za buduce vlasnike.

Raspored ukljucuje vise spavacih soba, balkon s pogledom na dvoriste i vrt te prostor za druzenje i opustanje na otvorenom. Ogradeno parkiraliste osigurava prakticnost i sigurnost svakodnevnog koristenja.

Za grijanje je predviden kamin, koji prostoru daje poseban ugodaj i dodatnu toplinu u hladnijim mjesecima.

Prednosti nekretnine:

- ukupna povrsina 153 m2

- parcela 320 m2

- sest prostranih spavacih soba

- balkon s pogledom na dvoriste i vrt

- ogradeno parkiraliste

- kamin za grijanje i ugodaj

- izvrsena djelomicna adaptacija (instalacije u kupaonici, voda i struja na katu)

Lokacija:
Smjestena u mirnom naselju Kukuljani, ova kuca nudi savrsen spoj privatnosti i blizine prirode. Suncana pozicija tijekom cijelog dana dodatno doprinosi ugodnom ambijentu. Istovremeno, lokacija omogucuje jednostavnu povezanost s okolnim naseljima i gradom, cineci je prakticnim i dugorocno vrijednim odabirom.

Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski dom ili investiciju s velikim potencijalom.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.

Postovani klijenti, agencijska provizija naplacuje se sukladno Opcim uvjetima poslovanja.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
154000 €
1.006,54 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Jelenje
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 6, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Omnis Nekretnine d.o.oDein Kontakt
Online-ID: 255LC2S91Z7U
Referenznummer: 18349122_2