Version: 8.26.0Navigation überspringen
200.000 €
1 Zimmer  •  57 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
200000 €
3.509 €/m²
1 Zimmer  •  57 m²

Haus 57m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Muc

Posredujemo u prodaji novoizgradene kuce u Mucu.

Ova mala oaza mira smjestena je na osami te kao takva stvorena je za odmor i bijeg od gradske buke.
Sastoji se od dnevnog boravka, blagavaonice, kuhinje, kupaonice, wc-a i jedne spavace sobe. Potpuno je opremljena te ima podno grijanje.
Pripada joj velika okucnica od 1000 m2 na kojoj se nalazi grijani bazen, ljetna kuhinja te prostor za druzenje.
Kuca je opremljena video nadzorom.
Trenutno se koristi u turizmu te kao takva moze biti odlicna investicija za sve koji zele nastaviti u tom smjeru.

Cijena: 200 000 eura

Kontakt: + 385 95 1991 076 (Bruno)

Modus nekretnine

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
200000 €
3.508,77 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Donje Postinje, 1Muc

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Modus nekretnineDein Kontakt
Online-ID: 25B4BC24NZ1S
Referenznummer: 18715918_0