Haus 170m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Kraljevica
Ova samostojeca katnica predstavlja savrsen spoj luksuznog mjesta za odmor i toplog obiteljskog doma. Unutrasnjost kuce pazljivo je planirana i namjestena, s naglaskom na prostrane spavace sobe na gornjoj etazi te ugodne prostore za zajednicka druzenja u prizemlju.Vanjski dio nekretnine nudi dodatne sadrzaje poput velikog bazena s uredenim suncalistem i sarmantne konobe idealne za opustanje. Uz samu kucu osigurana je i garaza, kao i dva dodatna parkirna mjesta unutar ogradenog dvorista, sto pruza maksimalnu prakticnost i sigurnost za vasa vozila.Nekretnina dolazi potpuno opremljena i spremna je za trenutno koristenje bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Zahvaljujuci vec postavljenoj infrastrukturi za turisticki najam, ova je kuca izvrsna prilika za pametnu investiciju ili miran zivot u moderno uredenom i funkcionalnom okruzenju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 697355
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
485000 €485.000 €
2.852,94 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.