Version: 8.26.0Navigation überspringen
415.000 €
4 Zimmer  •  215 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
415000 €
1.930 €/m²
4 Zimmer  •  215 m²

Haus 215m2 zum Kauf - Crnomerec, Sestinski dol

Na prodaju je dvojna kuca povrsine 215 m2 smjestena u mirnom dijelu Crnomerca, u atraktivnom kvartu Vrhovec. Neto korisna povrsina je 153 m2.

Ova nekretnina gradena 1975. godine nudi prostranost i funkcionalnost kroz ukupno cetiri spavace sobe, uz orijentaciju na istok i zapad koja osigurava obilje svjetlosti tijekom cijelog dana. Dodatnu vrijednost daje prostrana terasa i vrt bogat zelenillom.

Kuca je djelomicno adaptirana 2023. godine, kad je promijenjen krov i vodovodne cijevi, PVC stolarija je mijenjana postepeno kroz zadnjih 8 godina. Jedna balkonska vrata i prozor su ostali drveni nepromijenjeni.Grijanje je centralno na struju, a za dodatnu udobnost tu je i klima uredaj. Plin je na cesti

Prostrane sobe i dobro osmisljena unutarnja organizacija prostora cine ovu nekretninu pogodnom za vecu obitelj ili sve koji traze udobnost i privatnost.

U suterenu, s vrtne zapadne strane se nalazi garsonijera s sanitarnim cvorom. Uz garsonijeru se nalazi skladisni prostor.

Dodatne pogodnosti ukljucuju balkon, ostavu/skladiste, prekrasno prostrano dvoriste povrsine 335 m2, podrum, garazu i terasu, sto omogucuje raznovrsne aktivnosti i boravak na otvorenom.

Garaza je poluzatvorena.

Lokacija na Vrhovcu odlikuje se blizinom prirode, mirnom okolinom i lijepim pogledom, uz vrlo suncanu poziciju. Ovo podrucje poznato je po svojoj urbanizaciji i dobroj povezanosti s ostalim dijelovima grada, sto omogucuje brz pristup svim potrebnim sadrzajima.