Version: 8.26.0Navigation überspringen
430.000 €
1.980 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
430000 €
217 €/m²
1.980 m²

Wohnung 1980m2 zum Kauf - Karlovac, Rakovica

PRODAJA TURISTICKI OBJEKT RAKOVICA BLIZINA NACIONALNOG PARKA PLITVICKA JEZERA

Vila Domagoj

Na prodaju je potpuno opremljena Vila Domagoj, smjestena u atraktivnoj turistickoj zoni Rakovice, na glavnoj prometnici izmedu Zagreba i Splita, u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Plitvicka jezera.

Vila trenutno raspolaze s 9 komfornih spavacih soba, svaka s vlastitom kupaonicom.

U prizemlju se nalazi recepcija sa sjedecom garniturom, sustav grijanja na pelete s dvama kotlovima, te svlacionice za goste koji koriste bazen, smjestene sa straznje strane objekta.

Uz postojeci sadrzaj, Vila Domagoj dolazi s odobrenim arhitektonskim projektom za nadogradnju jos dviju etaza i cjelokupno preuredenje. Predvideno je prosirenje na 22 sobe, izgradnja bara, wellnessa i jacuzzija, cime bi objekt dosegnuo kategoriju smjestaja s 4 zvjezdice.

Postoji i mogucnost kupnje cijelog turistickog kompleksa, sto ovu nekretninu cini idealnom za investitore koji traze vec uhodan posao s dodatnim prostorom za rast.

Odlicna prilika za nastavak uspjesnog poslovanja u sektoru turizma, s obzirom na izvrsnu lokaciju i veliki potencijal za razvoj.

Za vise informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
430000 €
217,17 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Rakovica
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
OperetaDein Kontakt
Online-ID: 2623CL7BVDJB
Referenznummer: 19346952_0