Version: 8.26.0Navigation überspringen

5 Wohnungen zum Kauf in Oštarski Stanovi

Wohnung zum Kauf 2.800.000 € 62.122 m² Rakovica
Neu
2.800.000 € 45,07 €/m²
Wohnung zum Kauf
62.122 m²
Rakovica
PRODAJA, TURISTICKI KOMPLEKS U BLIZINI NACIONALNOG PARKA PLITVICKA JEZERA Ukupna povrsina zemljista: 62.122 m2 (gradevinska, turisticka i poljoprivredna zona) Ukupna povrsina objekata: 2.600 m2 Godin...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 430.000 € 1.980 m² Rakovica
430.000 € 217 €/m²
Wohnung zum Kauf
1.980 m²
Rakovica
PRODAJA TURISTICKI OBJEKT RAKOVICA BLIZINA NACIONALNOG PARKA PLITVICKA JEZERA Vila Domagoj Na prodaju je potpuno opremljena Vila Domagoj, smjestena u atraktivnoj turistickoj zoni Rakovice, na glavnoj...
Wohnung zum Kauf 1.100.000 € 3.991 m² Rakovica
1.100.000 € 276 €/m²
Wohnung zum Kauf
3.991 m²
Rakovica
PRODAJA TURISTICKI OBJEKT RAKOVICA BLIZINA NACIONALNOG PARKA PLITVICKA JEZERA Restoran Na prodaju je potpuno opremljen restoran, smjesten u atraktivnoj turistickoj zoni Rakovice, na glavnoj prometnic...
Wohnung zum Kauf 250.000 € 1.538 m² Rakovica
Neu
250.000 € 163 €/m²
Wohnung zum Kauf
1.538 m²
Rakovica
PRODAJA TURISTICKI OBJEKT RAKOVICA BLIZINA NACIONALNOG PARKA PLITVICKA JEZERA Apartman Ivanka Apartman Ivanka ima dvije slicne jedinice sa posebno dizajniranim dnevnim boravkom i otvorenom kuhinjom, ...
Wohnung zum Kauf 470.000 € 1.676 m² Rakovica
470.000 € 280 €/m²
Wohnung zum Kauf
1.676 m²
Rakovica
PRODAJA TURISTICKI OBJEKT RAKOVICA BLIZINA NACIONALNOG PARKA PLITVICKA JEZERA Vila Dora Na prodaju je potpuno opremljena Vila Dora, smjestena u atraktivnoj turistickoj zoni Rakovice, na glavnoj prome...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Oštarski Stanovi
Wohnung zum Kauf 99.000 € 3 Zimmer 66 m² 2. Geschoss Slunj
99.000 € 1.500 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
66 m²
·
2. Geschoss
Slunj
Kurzbeschreibung wohnung-slunj-balkon-kamin Objekt Diese schöne Wohnung bietet eine Wohnfläche von 66 m², eine 15 m² große Garage und einen 10 m² großen Schuppen zur Lagerung von Holz für den Kamin. ...
Wohnung zum Kauf 100.000 € 4 Zimmer 76 m² 3. Geschoss Plitvicka Jezera
100.000 € 1.316 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
76 m²
·
3. Geschoss
Plitvicka Jezera
KORENICA ( Plitvicka Jezera ) - stan u stambenoj zgradi na 3.katu ( bez lifta) sastoji se od kuhinje, 3 sobe, kupaonice, wc-a, predsoblja, hodnika, lode ukupne povrsine 76,27 m2. Stanu pripada i drva...
Wohnung zum Kauf 76.000 € 3 Zimmer 67 m² 1. Geschoss Vrhovine
Neu
76.000 € 1.134 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
67 m²
·
1. Geschoss
Vrhovine
ID CODE: 35770 Natasa Jankovic Agent pripravnik Mob: +385 91 622 8062 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: natasa@dux-nekretnine.hr www.dux-nekretnine.hr
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?