Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.600.000 €
12 Zimmer  •  670 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1600000 €
2.388 €/m²
12 Zimmer  •  670 m²

Haus 670m2 zum Kauf - Lika-Senj, Novalja

PRODAJA - OBJEKT s 8 stambenih jedinica 670m2 - NOVALJA
Prodajemo kucu s 8 stambenih jedinica i restoranom u prizemlju, u Novalji, povrsine 670M2.
Nalazi se uz glavnu prometnicu, na kraju Novalje u blizini svih bitnih sadrzaja.

Sastoji se od podruma, prizemlja, 1. i 2. kata i potkrovlja.
Na gornjim katovima nalazi se 8 stambenih jedinica(apartmana za najam) od kojih;
Dva Studio apartmana sa vlastitom kupaonicom i dnevnim boravkom/prostorom za spavanje/kuhinjom.
Dva apartmana, svaki sa jednom spavacom sobom, dnevnim boravkom i kuhinjom i kupaonicom.
Apartman sa dvije spavace sobe, kuhinjom i dnevnim boravkom i kupaonicom.
Apartmani su kategorizirani sa 3 zvjezdice, za ukupno 12 gostiju i usjesno se iznajmljuju tijekom sezone.

Sa balkona se pruza pogled na more.

U prizemlju se nalazi restoran.
Ispred objekta nalazi se parking.
Grijanje/ hladenje putem klime.

Vlasnistvo 1/1 !

Bonus nekretnine d.o.o.
Osredak 4, Zagreb
Ulica 7. Domobranske pukovnije 1, Zadar

SALE - COMMERCIAL RESIDENTIAL BUILDING 670m2 - NOVALJA
FIVE RESIDENTIAL UNITS!
We are selling a house with 8 residential units and a restaurant with total surface area of 670,00 m2.
It is located in Novalja, along the main road, near all important facilities (shops, restaurants etc.).
The house consists of the basement, ground floor, first and second floor and attic.
On the upper floors there are 8 residential units;
Two studio apartments, each with a private bathroom.
Two apartments, each with kitchen and living room, bathroom and one bedroom.
Apartment with kitchen and living room, bathroom and 2 bedrooms.

Apartments are categorized with 3 stars, for a total of 12 guests and are booked during the season.
Balconies have a sea view.

There is a restaurant on the ground floor.
Parking place outside the building.
Air condition in all units.

Ownership 1/1 !

Bonus nekretnine d.o.o.
Osredak 4, Zagreb
Ulica 7. Domobranske pukovnije 1, Zadar

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1991
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
1600000 €
2.388,06 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Novalja
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
BONUS NEKRETNINEDein Kontakt
Online-ID: 26KPWV1HHQVB
Referenznummer: 18603441_8