Version: 8.26.0Navigation überspringen
360.000 €
1 Zimmer  •  432 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
360000 €
833 €/m²
1 Zimmer  •  432 m²

Haus 432m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Marina

Na prodaju je prizemna samostojeca kuca smjestena u mirnom turistickom mjestu u blizini Trogira, svega 50 metara od mora.

Stambena povrsina iznosi 62 m, uz pomocni objekt od 14 m, na zemljistu ukupne povrsine 432 m. Konfiguracija terena i pozicija parcele omogucuju projektiranje objekta s otvorenim pogledom prema moru, uz vrlo malu vjerojatnost buduceg zaklanjanja pogleda.

Nekretnina zahtijeva potpunu adaptaciju, sto buducem vlasniku ostavlja mogucnost potpune rekonstrukcije ili realizacije novog projekta na postojecoj parceli.

Prema vazecim prostornim uvjetima, moguce je graditi objekt tlocrtne povrsine oko 150 m, do tri etaze, s ukupno priblizno 390 m bruto povrsine, sukladno lokacijskim uvjetima.

Objekt je prikljucen na vodu i elektricnu mrezu, a odvod je rijesen putem septicke jame.

Lokacija pruza mirno i diskretno okruzenje, uz kvalitetno susjedstvo obiljezeno novijim vilama i suvremenim rezidencijalnim objektima. Cijelo zemljiste okruzeno je mediteranskim biljem i agrumima, sto dodatno naglasava karakter i potencijal parcele.
Za vise informacija kontaktirajte nas!
Petra +385 99 165 5551

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
360000 €
833,33 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Marina
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Splitski ValiDein Kontakt
Online-ID: 26NL2CPLJQNG
Referenznummer: 19404879_6