Version: 8.26.0Navigation überspringen
228.200 €
2 Zimmer  •  69 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
228200 €
3.307 €/m²
2 Zimmer  •  69 m²

Wohnung 69m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Viskovo

Stan u novogradnji na Viskovu, koji se sastoji od dvije spavace sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, hodnika i balkona. Smjesten je u mirnom i uredenom naselju, idealnom za obiteljski zivot ili kao investicija za najam.Zgrada je novije gradnje, kvalitetno gradena, s termoizolacijom i PVC stolarijom. Stanu pripada vlastito parkirno mjesto, a u blizini su svi potrebni sadrzaji - skola, vrtic, trgovine, javni prijevoz i brza prometna povezanost s Rijekom.Stan je svijetao i ugodan, s funkcionalnim rasporedom prostorija i niskim rezijama. Balkon pruza dodatni prostor za opustanje, a mirno okruzenje cini ga odlicnim izborom za one koji traze udoban i moderan dom izvan gradske guzve.Za dodatne informacije i dogovor oko razgleda, slobodno se javite.... Vise na eurovilla.hr, ID: 845833

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
228200 €
3.307,25 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
MladeniciViskovo

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25PD7P9R6PH1
Referenznummer: 18461611_6