Version: 8.26.0Navigation überspringen
750.000 €
5 Zimmer  •  407 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
750000 €
1.843 €/m²
5 Zimmer  •  407 m²

Villa 407m2 zum Kauf - Gornji grad - Medvescak, Nova Ves - Gupceva zvijezda

Prodaje se luksuzna kuc ukupne povrsine 407 m2, na kraju slijepe ulice u blizini glavne ceste Sestinski dol te 1 km udaljenosti od Ilice.
Kuca je gradena 2004. godine vrlo kvalitetno, armirano betonskom konstrukcijom.
Kuca je izvedena u tri etaze:
Suteren u kojemu se nalazi spremiste, kotlovnica i dvije sobe
Prizemlje gdje je smjestena jedna spavaca soba, manje kupaonice, prostrani dnevni boravak sa kaminom i kino platnom, kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na terasu i bazen.
Na katu se nalaze dvije spavace sobe sa izlazima na terasu, kupaonice i spa odjela gdje je smjesten jacuzzi, tus i sanitarni cvor.

Ispred kuce se nalaze tri garaze.

Vise informacija na
+385 99 556 6655 Karlo Kubat
info@k2nekretnine.com

K2 NEKRETNINE
QBAT STUDIO d.o.o.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2004
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
750000 €
1.842,75 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Nova Ves - Gupceva zvijezda
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
K2 REAL ESTATEDein Kontakt
Online-ID: 26UK688X1V6F
Referenznummer: 18591248_7