Version: 8.26.0Navigation überspringen
970.000 €
4 Zimmer  •  200 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
970000 €
4.850 €/m²
4 Zimmer  •  200 m²

Haus 200m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Omis

Omis, Stanici, lijepa kuca s pogledom na more ukupne povrsine 160 m2 na zemljistu povrsine 2456 m2.Smjestena na izuzetnoj lokaciji u slikovitom mjestu Stanici, nadomak grada Omisa. Ova impresivna nekretnina nalazi se na prostranoj parceli od cak 2546 m², okruzena netaknutom prirodom i potpunim mirom - bez susjeda u blizini, idealna za one koji traze privatnost i odmor.Bazen: preljevni, grijaniParcela: 2546 m², uredena okucnicaUdaljenost od mora i plaze: 800 mPrizemlje:Otvoreni dnevni prostor s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavace sobe, kupaonica, prostrana juzna terasa, vanjski rostilj i sank za uzivanje na otvorenom.Velika spavaca soba s privatnom kupaonicom, predsoblje te prostor za pranje i susenje rublja.Prvi kat:Spavaca soba s kupaonicom, predsoblje te ostava.Dodatne pogodnosti:* Solarno grijanje i cisterna za vodu (35 m³)* Legalizirana nekretnina s pravomocnim rjesenjem o izvedenom stanju* Kategorizirana za smjestaj do 6 osoba* Prodaje se kompletno namjestena i opremljena* Aktivno se koristi za turisticki najam s izvrsnim rezultatima* Potpuna privatnost - bez susjednih kuca* Otvoren i neometan pogled na more* Izvrsna kombinacija mira i investicijskog potencijala* Idealno za vlastiti odmor ili nastavak unosnog turistickog najmaZa vise informacija ili dogovor termina, obratite se nasem uredu.... Vise na eurovilla.hr, ID: 324081

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon