U Svetoj Nedjelji, Bestovje na prodaju je ova samostojeca kuca od 190m2 na prekrasnoj parceli od 559m2 smjestonoj u mirnom dijelu ulice.
Kuca se sastoji u prizemlju od garaze i podruma te jos dvije dodatne prostorije, na katu imamo veliki dnevni boravak, kuhinju sa blagovaonicom, gostinski wc, ostavu te jos jednu dodatnu prostoriju, dalje na katu imamo dvije spavace sobe od kojih jedna ima balkon, veliku kupaonicu i gore na zadnjem katu visoki tavan u potkrovlju kuce.
Kuca ima veliku okucnicu od 559m2, koja daje dovoljno prostora za izgradnju bazena i dodatnih sadrzaja.
Agencijska provizija 2% + PDV.
Za vise informacija kontaktirajte agenta.
Igor Kunst Licencirani agent za posredovanje u prometu nekretnina Mob.: +385 99 706 0838 Mail: igorkunst1@gmail.com Web: epnekretnine.hr
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
220000 €220.000 €
1.157,89 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Lage
Sveta Nedelja
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben
Weitere Informationen
Stichworte
Anzahl der Schlafzimmer: 4, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen