Version: 8.26.0Navigation überspringen

2 Häuser zum Kauf in Bestovje

Haus zum Kauf 220.000 € 4 Zimmer 190 m² Sveta Nedelja
Neu
220.000 € 1.158 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
190 m²
Sveta Nedelja
U Svetoj Nedjelji, Bestovje na prodaju je ova samostojeca kuca od 190m2 na prekrasnoj parceli od 559m2 smjestonoj u mirnom dijelu ulice. Kuca se sastoji u prizemlju od garaze i podruma te jos dvije d...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 70.375 € 4 Zimmer 102 m² Sveta Nedelja
70.375 € 690 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
102 m²
Sveta Nedelja
ID CODE: ZG72031 Iva Florjancic Voditeljica segmenta niskoenergetskih objekata Mob: 098/475-296 Tel: +385 51 341 080 E-mail: iva.florjancic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Bestovje
Haus zum Kauf 315.000 € 7 Zimmer 138 m² Sveta Nedelja
315.000 € 2.283 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
138 m²
Sveta Nedelja
Agencija Sky nekretnine predstavlja obiteljsku kucu u nizu s vrtom i 2 parkirna mjesta na mirnoj lokaciji u Svetoj Nedjelji Kerestinec U obiteljskom i uredenom naselju Kerestinec,smjesetnog svega 15 ...
Haus zum Kauf 320.000 € 5 Zimmer 200 m² Sveta Nedelja
320.000 € 1.600 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Sveta Nedelja
Agencija Sky Nekretnine predstavlja renoviranu kucu u mirnoj Svetoj Nedelji. Kuca je izgradena 1971. godine, a donji kat novo je renoviran 2015. godine te su postavljene sve nove instalacije. Takoder...
Haus zum Kauf 860.500 € 6 Zimmer 382 m² Bukovac - Remete
860.500 € 2.253 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
382 m²
Bukovac - Remete
Maksimir - excellent house with an area of 382 m2 on three floors, located in the prestigious part of Maksimir, in close proximity to natural amenities and all essential city facilities. This spaciou...
Haus zum Kauf 710.000 € 18 Zimmer 1.208 m² Augusta Senoe 8 Sveta Nedelja
Neu
710.000 € 588 €/m²
Haus zum Kauf
18 Zimmer
·
1.208 m²
Augusta Senoe 8, Sveta Nedelja
Sveta Nedelja, Strmec, u mirnom, a istovremeno izvrsno prometno povezanom dijelu naselja, smjestena je jedinstvena nekretnina koja predstavlja idealnu priliku za spoj obiteljskog zivota i poslovne dj...
Mehrfamilienhaus zum Kauf 455.000 € 8 Zimmer 245 m² 427 m² Grundstück Zagreb 10000
455.000 € 1.857 €/m²
Mehrfamilienhaus zum Kauf
8 Zimmer
·
245 m²
·
427 m² Grundstück
Zagreb (10000)
Kurzbeschreibung familienhaus-zagreb-moebliert-garage Objekt Investieren Sie in Ihre Zukunft mit diesem vielseitigen Mehrfamilienhaus in Zagreb! Mit 3 separaten Wohneinheiten bietet Ihnen diese Immob...
Haus zum Kauf 590.000 € 10 Zimmer 317 m² Poljanice - Dubec
Neu
590.000 € 1.861 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
317 m²
Poljanice - Dubec
ID CODE: ZG87302 Kresimir Skelac Agent s licencom Mob: 099/233-1970 Tel: 01/647-3011 E-mail: kresimir.skelac@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 450.000 € 7 Zimmer 146 m² Dotrscina
450.000 € 3.082 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
146 m²
Dotrscina
ID CODE: ZG886987 Tin Markovic Asistent u posredovanju Mob: 097/709-6252 Tel: 01/647-3011 E-mail: tin.markovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 395.000 € 9 Zimmer 190 m² Sveta Nedelja
395.000 € 2.079 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
190 m²
Sveta Nedelja
Agencija Sky nekretnine predstavlja obiteljsku kucu u nizu s vrtom i 2 parkirna mjesta na mirnoj lokaciji u Svetoj Nedjelji Kerestinec. U obiteljskom i uredenom naselju Kerestinec,smjesetnog svega 15...
Haus zum Kauf 272.000 € 273 m² Ulica Siget Sveta Nedelja
272.000 € 996 €/m²
Haus zum Kauf
273 m²
Ulica Siget, Sveta Nedelja
Prodaje se kuca tlocrtne povrsine 246 m2, uz dvoriste povrsine 268 m2.  Bruto povrsina iznosi 871,76 m2 Katnost gradevine je: podrum, prizemlje, i dva kata. Postoji idejni projekt za rekonstrukc...
Haus zum Kauf 980.000 € 6 Zimmer 450 m² Gornji grad - Medvescak
980.000 € 2.178 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
450 m²
Gornji grad - Medvescak
Na prodaju obiteljska kuca ukupne povrsine cca. 450 m2 smjestena na parceli povrsine 1.951 m2. Sastoji se od cetiri etaze koje su povezane unutarnjim stubistem. Uz kucu se nalazi garaza visine 4 metr...
Haus zum Kauf 450.000 € 8 Zimmer 300 m² Strmec, Sveta Nedelja Sveta Nedelja
450.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
300 m²
Strmec, Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
ID CODE: 659 Dragana Radojcevic Agent s licencom Mob: 091 549 2744 E-mail: d.radojcevic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 430.000 € 2 Zimmer 100 m² Samoborska Gornji Stenjevec
Neu
430.000 € 4.300 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Samoborska, Gornji Stenjevec
Zagreb, Samoborska cesta, obiteljska kuca bruto povrsine 90 m2 s pomocnim objektom i garazom na gradevinskom zemljistu 868 m² unutar M1 i S namjene. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, ku...
Haus zum Kauf 285.000 € 5 Zimmer 178 m² Susedgrad, Podsused - Vrapce Gornji Stenjevec
285.000 € 1.601 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
178 m²
Susedgrad, Podsused - Vrapce, Gornji Stenjevec
ID CODE: 1061 Dragana Radojcevic Agent s licencom Mob: 091 549 2744 E-mail: d.radojcevic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 940.000 € 4 Zimmer 350 m² Sveta Klara
940.000 € 2.686 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
350 m²
Sveta Klara
Posredujemo u prodaji poslovno stambenog objekta smjestenog u centru Botinca, u blizini svih sadrzaja potrebnih za ugodno stanovanje i dobar posao. Kuca se sastoji od poslovnog porstora u radu, 110 m...
Haus zum Kauf 395.000 € 9 Zimmer 190 m² Sveta Nedelja
395.000 € 2.079 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
190 m²
Sveta Nedelja
Haus zum Kauf 280.000 € 8 Zimmer 200 m² Gornja Kustosija
280.000 € 1.400 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
200 m²
Gornja Kustosija
Zagreb, Gornja Kustosija, Doppelhaushälfte von ca. 200 m2 auf einem Grundstück von 359 m2, Baujahr 1964. Das Haus besteht aus einem Erdgeschoss und einem Obergeschoss sowie einem überdachten Dachgesc...
Haus zum Kauf 370.000 € 4 Zimmer 100 m² Mimara
370.000 € 3.700 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
100 m²
Mimara
ZAGREB, ZENTRUM Haus im Herzen von Zagreb In einer exklusiven und begehrten Lage im Herzen von Zagreb, nur wenige Schritte vom Ban-Jelacic-Platz entfernt, steht ein zweistöckiges Haus mit zwei komple...
Haus zum Kauf 310.000 € 4 Zimmer 300 m² Podsused Gornji Stenjevec
310.000 € 1.033 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
300 m²
Podsused, Gornji Stenjevec
Podsused - kuca 250 m² na parceli od 4000 m² s vocnjakom, bazenom i potpunom privatnoscuNa prodaju je prostrana kuca ukupne zatvorene povrsine 250 m², smjestena na velikoj parceli od 4000 m² u Podsus...
Einfamilienhaus zum Kauf 721.000 € 5 Zimmer 240 m² 1.006 m² Grundstück Sveta Nedelja 52231
721.000 € 3.004 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
240 m²
·
1.006 m² Grundstück
Sveta Nedelja (52231)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Diese wunderschöne Villa liegt, mit herrlichem Blick auf Wälder und Wiesen, nahe dem zauberhaften Ort ...
Haus zum Kauf 610.000 € 6 Zimmer 268 m² Dotrscina
610.000 € 2.276 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
268 m²
Dotrscina
Prodaje se dvojna kuca povrsine 268,6 m2 smjestena u mirnom dijelu Maksimira, Jazbina, na parceli od 344 m2. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju prostranosti i funkcionalnog rasporeda, prikladna...
Mehrfamilienhaus zum Kauf 498.000 € 7 Zimmer 370 m² 2.600 m² Grundstück Rakitje 10431
498.000 € 1.346 €/m²
Mehrfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
370 m²
·
2.600 m² Grundstück
Rakitje (10431)
Kurzbeschreibung familienhaus-rakitje-garage-garten Objekt Erleben Sie die Vielseitigkeit und das Potenzial dieses fabelhaften Mehrfamilienhauses in der idyllischen Umgebung von Rakitje, in der Nähe ...
Haus zum Kauf 600.000 € 7 Zimmer 360 m² Sveta Nedelja
Neu
600.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
360 m²
Sveta Nedelja
PRODAJA, KUCA, STRMEC, 360 m2 Prodaje se samostojeca kuca sa dvije zasebne stambene jedinice na prostranoj okucnici od 2.092 m2 (ukljucuje vocnjak i vrt). Nekretnina se prostire na dvije povezane ces...
Einfamilienhaus zum Kauf 610.000 € 7 Zimmer 290 m² 570 m² Grundstück Sveta Nedelja Istrien 52231
610.000 € 2.103 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
290 m²
·
570 m² Grundstück
Sveta Nedelja Istrien (52231)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Wir präsentieren eine neue moderne Villa im Bau mit einer Netto-Gesamtwohnfläche von ca. 200 m2, aufge...
Haus zum Kauf 765.000 € 4 Zimmer 278 m² Podsused Gornji Stenjevec
765.000 € 2.752 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
278 m²
Podsused, Gornji Stenjevec
Zagreb, Podsused, predivna moderna kuca 278 m2 s okucnicom 672,57 m2 kompletno adaptirana 2025. godine.Kuca je razvedena na 3 etaze te se sastoji od;Prizemlje: 2 velike garaze (35 m2 i 40 m2), radna ...
Einfamilienhaus zum Kauf 495.000 € 3 Zimmer 180 m² 340 m² Grundstück Umag Istra, Crveni Vrh, 10431
495.000 € 2.750 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
180 m²
·
340 m² Grundstück
Umag Istra, Crveni Vrh, (10431)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Das Grundstück befindet sich auf einem 452 m2 großen Grundstück und erfordert Renovierungsarbeiten, da...
Haus zum Kauf 1.500.000 € 9 Zimmer 400 m² Tuskanac
1.500.000 € 3.750 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
400 m²
Tuskanac
ID CODE: ZG73574 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Einfamilienhaus zum Kauf 1.200.000 € 5 Zimmer 250 m² 5.606 m² Grundstück Zambratija, Umag 10431
1.200.000 € 4.800 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
·
5.606 m² Grundstück
Zambratija, Umag (10431)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Wir verkaufen zwei Häuser mit drei Wohnungen in Umag, in Zambratija. Diese Immobilie ist Ihre Aufmerks...
Haus zum Kauf 860.000 € 4 Zimmer 335 m² Sveta Nedelja Sveta Nedelja
860.000 € 2.567 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
335 m²
Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
Opis nekretnineNa prodaju je samostojeca katnica ukupne neto korisne povrsine 335,75 m², smjestena na zemljistu povrsine 763 m², na mirnoj i odlicno povezanoj lokaciji u Svetoj Nedelji. Izgradena 200...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?