Version: 8.26.0Navigation überspringen
42.000 €
2 Zimmer  •  167 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
42000 €
252 €/m²
2 Zimmer  •  167 m²

Haus 167m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Runovici

Novo u ponudi.
Prodaju se kamene kuce i okucnica na mirnoj lokaciji na podrucju Imotske krajine, predio Slivno. Ukupna povrsina kamenih kuca iznosi 135 m2, a pomocnog objekta 32 m2. Ukupna povrsina parcele iznosi 550 m2 te je sve ogradeno kamenih suhozidom.
Iza kuca sa sjeverne strane nalazi se veliko dvoriste u kojem ima dovoljno mjesta za izgradnju bazena, sjenice, rostilja i slicno.
Kuce su za kompletnu adaptaciju. Do kuca vodi pristupni put, a sva infrastruktura je u neposrednoj blizini.
Vlasnicki list je cist i uredan 1/1 bez tereta, a objekti su evidetnirani prije 15.02.1968. godine.
Moguce je kupiti jos poljoprivrednog zemljista koje je direktno povezano sa ovom nekretninom, sve po dogovoru sa vlasnikom.
Razgledavanje nekretnine moguce je iskljucivo uz potpisivanje Ugovora o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane uz kupoprodaju nekretnine, a sve u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Naravno, u skladu sa Opcim uvjetima poslovanja naplacuje se agencijska provizija.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
42000 €
251,50 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.