Makarska, dvojna kuca s bazenom i prelijepim panoramskim pogledom na srednjodalmatinski arhipelag.U naravi, nekretnina je vila s dva zrcalna objekta, dvije tlocrtno identicne kuce s bazenima - i potpuno odvojenim ulazima s istocne i zapadne strane. Svaka kuca se prostire na 157 m2 povrsine i nalazi se na parceli od 275 m2. Na dvije etaze, u prizemlju se nalazi vanjsko spremiste, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s izlazom na bazen i suncaliste povrsine 42 m2. U prizemlju se nalazi i jedna spavaca soba s kupaonica, unutarnje spremiste i igraonica. Unutarnje stubiste vodi na kat gdje su dvije spavace sobe s kupaonicama i terasama s pogledom na more.Kuca je u potpunosti namjestena i opremljena te se kao takva prodaje.Cijena za kupnju oba objekta 1 300 000 EUR.Vise informacija na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 748239
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
750000 €750.000 €
4.777,07 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.