Version: 8.26.0Navigation überspringen
345.000 €
16 Zimmer  •  500 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
345000 €
690 €/m²
16 Zimmer  •  500 m²

Haus 500m2 zum Kauf - Karlovac, Karlovac

Karlovac, Udbinja, kuca na 4 etaze od 500 m2 u blizini rijeke Korane.Nalazi se na parceli od 826 m2. Uz kucu se nalazi kotlovnica. Trenutacno je u roh-bau fazi s tim da su zadnja etaza i krov nedavno napravljeni. Zbog dobrog rasporeda postoji mogucnost da se u kuci napravi vise stambenih jedinica. Ima velike otvore sto pruza puno svjetlosti.Mostanje je smjesteno vrlo blizu centra Karlovca, sto ga cini pristupacnim, ali i pomalo prigradskim - kombinacijom urbane blizine i mirnijeg stambenog okruzenja.Za sve ostale informacije stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 578346

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
345000 €
690 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
UdbinjaKarlovac

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 16, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25UX9AJ5ED4T
Referenznummer: 19473930_0