Version: 8.26.0Navigation überspringen
522.058 €
5 Zimmer  •  90 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
522058 €
5.801 €/m²
5 Zimmer  •  90 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 90m2 zum Kauf - Zadar, Sveti Filip i Jakov

Prodaje se stan u luksuznoj novogradnji u zgradi sa 4 stana.
Zgrada je cijela armirano betonske konstrukcije te je svaki detalj pomno raden i biran, dok je oprema na zgradi visokog standarda. Zgrada ima Hik Vision videonadzor i Ajax alarmni sustav.
Stan S2 se nalazi na 1. katu, zatvorene stambene povrsine 68.55 m2. Sa terasom, parkirnim mjestom i spremistem obracunski iznosi 90.01 m2.
Pun prirodnog svijetla sa pogledom na more, stan je odlicnog tlocrta kojeg cini: ulazni dio ( hodnik, garderoba), gostinjski wc, 2 spavace sobe ( 11.25 m2 te 12.37 m2), kupaona sa prozorom ( 4.54 m2) te prostrani open space sa dnevnim boravkom, blagovaonom i kuhinjom sa kuhinjskim otokom ( 30 m2).
Na veliku terasu od 19.63 m2 se izlazi iz dnevnog prostora (kuhinje i blagovaone) te iz jedne spavace sobe. Cijela terasa je natkrivena, sa predivnim pogledom na more.
Visina stropa u stanu iznosi 280 cm.
Zgrada ima lift ( Metus), parkirno mjesto ( punionica za elektricna i hybridna vozila), te svakom stanu pripada i jedno spremiste ( 8.20 m2) koje se nalazi u podrumu zgrade.
Ono sto ovu nekretninu cini privlacnom, je ne samo visoki stupanj kvalitete, nego i sama lokacija nekretnine. Na samo cca 250 m od mora i plaza, 1 km od centra mjesta i svih ostalih bitnih sadrzaja potrebnih za zivot, te uvucena od glavne ceste, okruzena mirom i tisinom nalazi se vas buduci dom ili nekretnina za odmor.
Takoder idealno i kao investicija.