Version: 8.26.0Navigation überspringen
260.000 €
9 Zimmer  •  164 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
260000 €
1.585 €/m²
9 Zimmer  •  164 m²

Haus 164m2 zum Kauf - Varazdin, Varazdin

Kucan | Obiteljska kuca 164 m2 + pomocni objekti 214 m2 | Oranica 893 m2

U mirnom i uredenom Kucanu Gornjem, prostrana obiteljska kuca s velikim dvoristem i bogatim gospodarskim sadrzajima ceka vlasnika koji zna prepoznati pravu vrijednost. Ovo nije samo kuca - ovo je imanje s raznim mogucnostima.

Na parceli od 949 m2 uz kucu se nalaze dva pomocna objekta ukupne povrsine 214 m2 (124 m2 + 90 m2), a iza njih prostire se oranica od dodatnih 893 m2. Prostor koji mnogi nosi dosta potencijala.

Kuca od 164 m2 rasprostire se na dvije etaze s promisljenim rasporedom. Prizemlje nudi prostrani hodnik, kuhinju, dnevni boravak, spavacu sobu, toalet, spajzu i spremiste. Unutarnje stepenice vode na kat s kupaonicom, dvjema spavacim sobama i dodatnom prostorijom s instalacijama za kuhinju - sto otvara realnu mogucnost formiranja potpuno zasebne stambene jedinice. Jednaka mogucnost postoji i u jednom od pomocnih objekata u dvoristu.

Kuca je idealna za veliku obitelj koja treba prostora, ali jednako tako i za one koji razmisljaju o radionici, skladistu ili bilo kojoj drugoj gospodarskoj aktivnosti. Oranica iza objekata nudi dodatne mogucnosti za uzgoj ili prosirenje imanja prema vlastitim zamislima.

Karakteristike nekretnine:

- Povrsina kuce: 164 m2 | Parcela: 949 m2 | Oranica: 893 m2
- Pomocni objekti: 124 m2 + 90 m2
- Drvena stolarija
- Grijanje: peci na plin
- Prikljucci: struja i gradski vodovod
- Cijena nije fiksna - prodavatelj je otvoren za dogovor, a razmatra se i zamjena za nekretninu na moru.