Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Gornji Kućan

Haus zum Kauf 260.000 € 9 Zimmer 164 m² Varazdin
260.000 € 1.585 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
164 m²
Varazdin
Kucan | Obiteljska kuca 164 m2 + pomocni objekti 214 m2 | Oranica 893 m2 U mirnom i uredenom Kucanu Gornjem, prostrana obiteljska kuca s velikim dvoristem i bogatim gospodarskim sadrzajima ceka vlasn...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Gornji Kućan
Haus zum Kauf 118.000 € 10 Zimmer 350 m² Gornji Kneginec
118.000 € 337 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
350 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ3419 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 375.000 € 4 Zimmer 180 m² Varazdin
375.000 € 2.083 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3157 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 62.000 € 3 Zimmer 75 m² Gornji Kneginec
62.000 € 827 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ2211 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 155.000 € 2 Zimmer 113 m² Varazdin
Neu
155.000 € 1.372 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
113 m²
Varazdin
Prodaje se visoka prizemnica povrsine 113 m2 smjestena na parceli od 368 m2, na odlicnoj lokaciji u blizini centra grada. Kuca je gradena 1965. godine, a posljednja adaptacija izvrsena je 2025. godin...
Haus zum Kauf 371.100 € 4 Zimmer 123 m² Varazdin
Neu
371.100 € 3.017 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
123 m²
Varazdin
VARAZDIN Modernes Reihenhaus mit Garten Neubau, Energieeffizienzklasse A+ Ein modernes Reihenhaus mit privatem Garten steht zum Verkauf ein funktionales und energieeffizientes Zuhause für Familien! W...
Haus zum Kauf 279.000 € 4 Zimmer 84 m² Brezje Varazdin
Neu
279.000 € 3.321 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
84 m²
Brezje, Varazdin
Varazdin, Brezje, obiteljska kuca s dva odvojena stana, smjestena na izvrsnoj lokaciji, na zemljistu ukupne povrsine 729 m².Kuca je rasporedena na dvije etaze, pri cemu je svaka uredena kao zasebna s...
Haus zum Kauf 89.000 € 4 Zimmer 164 m² Gornji Kneginec
Neu
89.000 € 543 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
164 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ3488 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 1.250.000 € 6 Zimmer 364 m² Gornji Kneginec
1.250.000 € 3.434 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
364 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ380 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 9.999 € 1 Zimmer 50 m² Gornji Kneginec
9.999 € 200 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
50 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ1585 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 255.000 € 3 Zimmer 108 m² Varazdin
255.000 € 2.361 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
108 m²
Varazdin
KUCA ZA ADAPTACIJU ILI RUSENJE, CENTAR VARAZDINA, PRODAJA Kuca sa gospodarskim objektima ukupne povrsine 340 m2 i dvorista 230 m2, za rusenje ili adaptaciju. Mogucnost gradnje obizeljske kuce, viseob...
Haus zum Kauf 116.000 € 6 Zimmer 200 m² Varazdin
116.000 € 580 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Varazdin
Das Haus liegt 2 km von Varazdinske Toplice entfernt, in einem Waldgebiet, in dem es Ruhe und Frieden gibt, aber eine gute Verbindung mit den umliegenden Orten besteht. Es wurde 2012 auf einem Grunds...
Haus zum Kauf 52.000 € 2 Zimmer 140 m² Gornji Kneginec
52.000 € 371 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
140 m²
Gornji Kneginec
Dieses 140 m große Haus liegt am wunderschönen Varazdin Breg und bietet eine perfekte Kombination aus Stadtnähe und Natur. Es ist von viel Grün und einem Obstgarten umgeben, was es zu einer idealen W...
Haus zum Kauf 275.000 € 4 Zimmer 184 m² Varazdin
Neu
275.000 € 1.495 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
184 m²
Varazdin
PRODAJA, KUCA, VARAZDIN CENTAR, DVOKATNICA, 184 m2 Dvokatnica u centru Varazdina u blizini svih bitnih sadrzaja (trgovine, ljakarna, autobusni kolodvor, skole, vrtici....) Izgradena je 2000.g., krovi...
Haus zum Kauf 371.100 € 4 Zimmer 123 m² Varazdin
371.100 € 3.017 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
123 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2662 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 270.000 € 4 Zimmer 160 m² Varazdin
270.000 € 1.688 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
160 m²
Varazdin
Das Haus befindet sich an einem der gefragtesten Standorte in der Stadt aufgrund der Nähe zu allen wichtigen Einrichtungen; Schule, Kindergarten, Sporteinrichtungen, Geschäfte, Nähe zum Stadtzentrum....
Haus zum Kauf 350.000 € 5 Zimmer 230 m² Gornji Kneginec Gornji Kneginec
350.000 € 1.522 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
230 m²
Gornji Kneginec, Gornji Kneginec
ID CODE: 16 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 339.000 € 7 Zimmer 305 m² Gornji Kneginec Gornji Kneginec
339.000 € 1.111 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
305 m²
Gornji Kneginec, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, prostrana i elegantno uredena obiteljska kuca smjestena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za vece obitelji ili investiciju.Nekretina se istice s cak 7 spavacih soba, funkcion...
Haus zum Kauf 60.000 € 2 Zimmer 99 m² Gornji Kneginec Gornji Kneginec
60.000 € 606 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
99 m²
Gornji Kneginec, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Smickovec, prodaje se kuca povrsine 99 m² smjestena na prostranom i pravilnom zemljistu od 2946 m² u Gornjem Knegincu.Nalazi se u mirnom naselju pozeljnom za obiteljski zivot, a ujed...
Haus zum Kauf 85.000 € 4 Zimmer 120 m² Gornji Kneginec
85.000 € 708 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ2621 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 1.100.000 € 3 Zimmer 257 m² Kastela
1.100.000 € 4.280 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
257 m²
Kastela
Zum Verkauf steht ein Haus mit Swimmingpool, das eine Wohnfläche von 257 m2 umfasst und sich auf einem Grundstück mit einer Gesamtfläche von 938 m2 in Kastela befindet. Das Haus ist neu gebaut und mo...
Haus zum Kauf 120.125 € 5 Zimmer 169 m² Varazdin
120.125 € 711 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
169 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2740 Iva Florjancic Voditeljica segmenta niskoenergetskih objekata Mob: 098/475-296 Tel: +385 51 341 080 E-mail: iva.florjancic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 490.000 € 9 Zimmer 542 m² Gornji Kneginec
490.000 € 904 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
542 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ1996 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-298...
Haus zum Kauf 270.000 € 1 Zimmer 111 m² Varazdin
270.000 € 2.432 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
111 m²
Varazdin
PRILIKA,PRODAJA, KUCA, VARAZDIN , CENTAR, TLOCRTNE POVRSINE 111 m2. Vrlo kvalitetno sagradena i osmisljena kuca uvucena s prometnice u samom centru Varazdina. U gornjem dijelu kuce su 3 spavace sobe ...
Haus zum Kauf 135.000 € 10 Zimmer 7.600 m² Varazdin
135.000 € 17,76 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
7.600 m²
Varazdin
Prodaje se ranc na rubnom dijelu grada Varazdina, uz rijeku Dravu, ukupna povrsina zemljista 7 600 m2 + mogucnost kupnje dodatnih 15 000 m2, izdano rjesenje o izvedenom stanju za jednostavnu zgradu p...
Haus zum Kauf 95.000 € 1 Zimmer 120 m² Gornji Kneginec
95.000 € 792 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
120 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ2957 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 94.375 € 10 Zimmer 132 m² Varazdin
94.375 € 715 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
132 m²
Varazdin
ID CODE: VZ1833 Iva Florjancic Voditeljica segmenta niskoenergetskih objekata Mob: 098/475-296 Tel: +385 51 341 080 E-mail: iva.florjancic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 250.000 € 4 Zimmer 216 m² Varazdin
250.000 € 1.157 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
216 m²
Varazdin
ID CODE: VZ466 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099...
Haus zum Kauf 180.000 € 4 Zimmer 194 m² Varazdin
Neu
180.000 € 928 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
194 m²
Varazdin
ID CODE: 1513032 Dogma Osijek Mob: 099/852-7255 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/98...
Haus zum Kauf 270.000 € 6 Zimmer 277 m² Varazdin
270.000 € 975 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
277 m²
Varazdin
PRODAJE SE PROSTRANA OBITELJSKA KUCA S GARAZAMA, STAKLENIM VRTOM I VELIKOM OKUCNICOM - VARAZDIN Na izuzetnoj lokaciji u sjeverozapadnom dijelu Varazdina, u mirnoj ulici, a svega nekoliko minuta pjesi...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?