Version: 8.26.0Navigation überspringen
2.350.000 €
708 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
2350000 €
3.319 €/m²
708 m²

Haus 708m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Marina

Na prodaju je atraktivna apartmanska kuca smjestena u mirnom i lijepo uredenom dijelu mjesta Marina, nedaleko od Trogira. Udaljena je svega 70 metara od mora te 500 metara od centra mjesta, sto je cini idealnom prilikom za turisticku investiciju ili za ugodan obiteljski zivot uz more.

Kuca se nalazi na parceli povrsine 650 m, a ukupna bruto povrsina objekta iznosi impresivnih 708 m. Sastoji se od ukupno sest potpuno opremljenih apartmana rasporedenih kroz tri etaze, pri cemu svaki apartman ima zaseban vanjski ulaz, osiguravajuci maksimalnu privatnost za goste ili stanare.

U prizemlju se nalaze dva prostrana dvosobna apartmana, svaki povrsine oko 55 m, s izlazom na veliku terasu idealnu za opustanje i druzenje na otvorenom. U suterenu su smjestene dvije konobe, svaka povrsine 40 m, koje nude brojne mogucnosti prenamjene u wellness zonu, prostor za igru, spremiste ili dodatni sadrzaj prema potrebi buduceg vlasnika.

Na prvom katu nalaze se dva dvosobna apartmana, svaki povrsine oko 75 m, s funkcionalnim rasporedom i dodatnim WC-om. Velika terasa povrsine priblizno 40 m pruza pogled na okolinu i idealna je za uzivanje u mediteranskoj atmosferi.

Drugi kat obuhvaca dva stana, svaki povrsine 70 m, s rasporedom 2+1 te dva sanitarna cvora u svakom stanu. Prostori su svijetli, prozracni i namjesteni za boravak tijekom cijele godine.

U dvoristu se nalazi privatni bazen dimenzija 10 x 4 metra, okruzen velikim suncalistem povrsine 200 m. Uz bazen je smjestena natkrivena terasa s vanjskim kaminom i prostorom za druzenje, vanjski tus te dodatna tehnicka prostorija s kupaonicom, sto dodatno povecava funkcionalnost prostora.