Version: 8.26.0Navigation überspringen
202.300 €
2 Zimmer  •  77 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
202300 €
2.627 €/m²
2 Zimmer  •  77 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 77m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Viskovo

Stanovi u izgradnji su dvosobni stanovi s prostranim dnevnim boravkom, projektirani prema najvisim standardima kvalitete i udobnosti. Svakom stanu pripada ostava od 2 m² te jedno vanjsko parkirno mjesto, sto dodatno podize prakticnost svakodnevnog zivota.Stanovi su opremljeni podnim grijanjem na dizalicu topline Vaillant, uz dodatnu klima jedinicu Vaillant u dnevnom boravku za optimalnu temperaturu tijekom cijele godine. Kupci imaju mogucnost odabira izmedu vise vrsta keramickih plocica i sanitarija, kako bi svoj novi dom uredili prema vlastitom ukusu.Objekt ce se odlikovati energetskim certifikatom A+, sto jamci nisku potrosnju energije i visoku razinu komfora.Planirani zavrsetak radova: 12/2026.Savrsen spoj kvalitete, dizajna i funkcionalnosti - idealan dom za miran i ugodan zivot!Za detaljnije informacije slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 125203

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
202300 €
2.627,27 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
SarsoniViskovo

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 255B8JIKG2Q8
Referenznummer: 18735823_6