Version: 8.26.0Navigation überspringen
490.000 €
7 Zimmer  •  246 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
490000 €
1.992 €/m²
7 Zimmer  •  246 m²

Haus 246m2 zum Kauf - Sibensko-Kninska, Rogoznica

U mirnom turistickom mjestu idealnom za obiteljski odmor prodaje se kuca od 246 m2 (tlocrtna povrsina 123 m2) smjestena 70 metara od mora na parceli od 377 m2.Kuca se sastoji od 3 dvosobna, jednog jednosobnog apartmana, spremista a ispred kuce se nalazi uredena terasa s rostiljem. Kuca ima parking za 4 automobila. Predvidena namjena kuce je za turisticki najam.U blizini kuce se nalazi predivna pjescana plaza.Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 826359

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
490000 €
1.991,87 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
KanicaRogoznica

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 7, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 2513URKT816H
Referenznummer: 19476623_0