Version: 8.26.0Navigation überspringen
325.000 €
2 Zimmer  •  130 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
325000 €
2.500 €/m²
2 Zimmer  •  130 m²

Haus 130m2 zum Kauf - Varazdin, Varazdinske Toplice

Varazdinske Toplice, Vrtlinovec kuca za odmor tlocrtne povrsine 68 m², smjestena na parceli od 1852 m².Kuca se sastoji od prizemlja i kata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kaminom, kompletno opremljena kuhinja, smocnica, WC, ostava te izlaz na opremljenu terasu na kojoj se nalazi i rostilj.Na katu su kupaonica, spavaca soba, master soba s walk-in ormarom i izlazom na balkon te radni kutak.Na okucnici se nalaze natkrivene terase, straznja terasa s grijanim jacuzzijem te vanjska kompletno opremljena ljetna kuhinja s kaminom i prostorom za druzenje. Vanjski prostor ukljucuje stol i stolice od tikovine te vanjsku slavinu i rostilj.Grijanje je podno centralno u prizemlju, dok su na katu radijatori, a svaki kat ima vlastitu klima jedinicu. Kuca ima prikljucke (struja, voda, septicka).Kuca je idealna za investiciju jer ima uhodani najam te je kategorizirana s 4* ili za zivot u mirnom dijelu naselja s pogledom.Kuca se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini ljecilista Minerva, sportskih sadrzaja, restorana i kafica.Za sva pitanja i dogovor oko razgledavanja, stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 325459

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
325000 €
2.500 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
VrtlinovecVarazdinske Toplice

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26CDP4WCW8Q1
Referenznummer: 19694135_0