Version: 8.26.0Navigation überspringen

6 Häuser zum Kauf in Vrtlinovec

Haus zum Kauf 325.000 € 2 Zimmer 130 m² Vrtlinovec Varazdinske Toplice
325.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
130 m²
Vrtlinovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Vrtlinovec kuca za odmor tlocrtne povrsine 68 m², smjestena na parceli od 1852 m².Kuca se sastoji od prizemlja i kata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kaminom, kompletno op...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 325.000 € 3 Zimmer 150 m² Varazdinske Toplice
325.000 € 2.167 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Varazdinske Toplice
KUCA ZA ODMOR - VARAZDINSKE TOPLICE (Vrtlinovec) | 150 m2 | 525 m2 okucnice (4 * jacuzzi | uhodani najam) Prodaje se kuca za odmor u mirnom naselju Vrtlinovec u Varazdinskim Toplicama, ukupne stamben...
Haus zum Kauf 137.000 € 2 Zimmer 86 m² Varazdinske Toplice
Neu
137.000 € 1.593 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
86 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2832 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 29.000 € 2 Zimmer 91 m² Varazdinske Toplice
Neu
29.000 € 319 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
91 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2965 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 49.900 € 2 Zimmer 100 m² Varazdinske Toplice
49.900 € 499 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2795 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Immowelt logo
Haus zum Kauf 63.900 € 2 Zimmer 90 m² Varazdinske Toplice
63.900 € 710 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
90 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1921 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Vrtlinovec
Haus zum Kauf 40.000 € 3 Zimmer 80 m² Varazdinske Toplice
Neu
40.000 € 500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Varazdinske Toplice
U jednom od najljepsih djelova Zagorja, Varazdinskim toplicama, na prodaju je ova kuca za odmor i garaza na parceli od 2000m2. Kuci je potrebna renovacija i opremanje, a prostire se na dvije etaze od...
Haus zum Kauf 777.000 € 4 Zimmer 240 m² Gornji Kneginec
777.000 € 3.238 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
240 m²
Gornji Kneginec
Na jedinstvenoj lokaciji prodaje se kvalitetna novogradnja smjestena na brdu, okruzena zelenilom. Kuca uziva otvoreni panoramski pogled na brezuljke i vinograde, bez prometa i buke. Istovremeno, loka...
Haus zum Kauf 55.000 € 3 Zimmer 63 m² Varazdinske Toplice
Neu
55.000 € 873 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
63 m²
Varazdinske Toplice
Exklusiv bei Dogma Real Estate! Ein charmantes Ferienhaus in der ruhigen, grünen Umgebung von Vrtlinovac steht zum Verkauf ideal, um dem Stadttrubel zu entfliehen und die Natur das ganze Jahr über zu...
Haus zum Kauf 220.000 € 1 Zimmer 67 m² Martinkovec Varazdinske Toplice
220.000 € 3.284 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
67 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Martinkovec, na mirnoj i zelenilom okruzenoj lokaciji, smjestila se ova sarmantna i uredena kuca za odmor, idealna za bijeg od gradske vreve, ali i kao izvrsna investicija za vin...
Haus zum Kauf 1.000.000 € 3 Zimmer 190 m² Martinkovec, Varazdinske Toplice Varazdinske Toplice
1.000.000 € 5.263 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
190 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice, Varazdinske Toplice
Paradies im Wald bei Varazdinske Toplice Nur einen kurzen Spaziergang von den berühmten Heilquellen und Wellnessangeboten der Varazdinske Toplice entfernt, liegt dieses außergewöhnliche Anwesen, das ...
Haus zum Kauf 850.000 € 1 Zimmer 190 m² Martinkovec Varazdinske Toplice
850.000 € 4.474 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Martinkovec raskosno imanje spremno za useljenje.Drvena kuca povrsine 190 m² sastoji se od prizemlja i galerije do koje vodi lift. U ulaznom prostoru nalazi se blagovaonica, kuhi...
Villa zum Kauf 850.000 € 1 Zimmer 190 m² 3.378 m² Grundstück varazdinske toplice
850.000 € 4.474 €/m²
Villa zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
·
3.378 m² Grundstück
varazdinske toplice
log house varazdinske toplice presents a measured tribute to natural solitude and thoughtful design. this log house in varazdinske toplice offers 190 m² of internal space set on 3,378 m² of private l...
Haus zum Kauf 39.990 € 2 Zimmer 50 m² Martinkovec, Varazdinske Toplice Varazdinske Toplice
39.990 € 800 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice, Varazdinske Toplice
ID CODE: 6465 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 777.000 € 4 Zimmer 240 m² Gornji Kneginec
777.000 € 3.238 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
240 m²
Gornji Kneginec
Haus zum Kauf 28.000 € 2 Zimmer 24 m² Varazdinske Toplice
28.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
24 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2778 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 250.000 € 7 Zimmer 485 m² Varazdinske Toplice
Neu
250.000 € 515 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
485 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3679 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 30.000 € 2 Zimmer 70 m² Gornji Kneginec
30.000 € 429 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ2880 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 49.000 € 3 Zimmer 75 m² Varazdinske Toplice
49.000 € 653 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3437 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Frau Antonija Crnekovic
RE/MAX Immobilien-Pro Weinstadt
Haus zum Kauf 735.000 € 6 Zimmer 354 m² 882 m² Grundstück frei ab sofort Varazdinske Toplice 42223
735.000 € 2.076 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
354 m²
·
882 m² Grundstück
·
frei ab sofort
Varazdinske Toplice (42223)
Willkommen in Ihrem zukünftigen Traumhaus in der idyllischen Stadt Varazdinske Toplice in Kroatien! Sie haben die freie Wahl: ob als lukrative Einnahmequelle oder zur zukünftigen Selbstnutzung - dies...
Haus zum Kauf 120.000 € 2 Zimmer 80 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
120.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, prekrasna kuca smjestena je na prostranom zemljistu ukupne povrsine 1935 m².Kuca se proteze na tri etaze. U podrumu se nalaze dvije funkcionalne prostorije. Prizemlje ...
Haus zum Kauf 156.000 € 4 Zimmer 164 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
156.000 € 951 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
164 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, kuca s potencijalom nalazi se na zemljistu ukupne povrsine 5561 m².Kuca se proteze na dvije etaze i nudi brojne mogucnosti uredenja prema vlastitim zeljama. U prizemlj...
Haus zum Kauf 105.000 € 1 Zimmer 87 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
105.000 € 1.207 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
87 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin breg, sarmantna kuca smjestena u mirnom, ali prometno povezanim dijelu naselja.Kuca se prostire kroz tri etaze - suteren, prizemlje i kat - te je kroz godine pazljivo odrzav...
Haus zum Kauf 215.000 € 3 Zimmer 170 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
215.000 € 1.265 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
170 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Varazdin Breg, obiteljska kuca u fazi renovacije na mirnoj lokaciji.Nekretnina se sastoji od dvije etaze pazljivo osmisljene za funkcionalan i udoban zivotni prostor.U prizemlju se nalaze kupaonica, ...
Haus zum Kauf 140.000 € 1 Zimmer 99 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
140.000 € 1.414 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
99 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, useljiva vikendica dimenzija 9,8 m x 6,9 m smjestena na mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na Varazdin.Podrum je izgraden 2003. godine, dok je gornji kat...
Haus zum Kauf 60.000 € 1 Zimmer 60 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
60.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
60 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, vikendica tlocrtne povrsine 38 m² s pomocnom zgradom od 24 m².Vikendica je smjestena na zemljistu ukupne povrsine 1881 m², a sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrov...
Haus zum Kauf 412.000 € 4 Zimmer 164 m² Gornji Kneginec
412.000 € 2.512 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
164 m²
Gornji Kneginec
Erleben Sie den Zauber des Alltags in diesem magischen Haus am Varazdin Breg. Mit einer Fläche von 164 m2 und einem großzügigen Grundstück von 3600 m2 ist dieses Haus von privatem Wald und viel Grün ...
Haus zum Kauf 49.000 € 2 Zimmer 106 m² Varazdinske Toplice
49.000 € 462 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
106 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1028 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 120.000 € 1 Zimmer 63 m² Jakopovec Jalzabet
120.000 € 1.905 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
63 m²
Jakopovec, Jalzabet
Jalzabet, Jakopovec, simpaticna vikend kuca smjestena u mirnom i zelenilom okruzenom dijelu sa okucnicom povrsine 1295 m2.Kuca povrsine 63 m2 proteze se na tri etaze, a sastoji se podruma, prizemlja ...
Haus zum Kauf 570.000 € 10 Zimmer 220 m² Kastela
570.000 € 2.591 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
220 m²
Kastela
Zum Verkauf steht ein hochwertiges, modernes Reihenhaus in ruhiger und attraktiver Lage im Stadtteil Resnik, Kastel Stafilic, nur 100 Meter vom Meer entfernt. Die gesamte berechnete Fläche beträgt 22...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?