Version: 8.26.0Navigation überspringen
407.314 €
6 Zimmer  •  110.000 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
407314 €
3,70 €/m²
6 Zimmer  •  110.000 m²

Wohnung 110000m2 zum Kauf - Zadar, Preko

Prodaje se trosoban apartman,smjesten u prizemlju manje apartmanske kuce u samom centru Ugljana, na predivnom otoku. Ovaj kompletno namjesten i opremljen apartman savrseno je mjesto za odmor ili trajni boravak.
Opis apartmana:

3 spavace sobe, 3 kupatila,prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom,predsoblje, idealno za obitelj ili grupu prijatelja

Prostrana terasa s pogledom na okolis, savrsena za uzivanje u vanjskom prostoru

Vlastiti vrt, garazno parking mjesto,ostava

Kompletno namjesten i opremljen s modernim uredajima i svim potrebnim sadrzajem za udoban boravak

Zajednicke sadrzaje:

Zajednicki bazen za uzivanje u suncanju i osvjezavanju

Zajednicka ljetna kuhinja idealna za pripremu obroka na otvorenom

Apartman se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu Ugljana, blizu svih bitnih sadrzaja i plaza. Savrseno za ljubitelje prirode, mirnog zivota na otoku, ali i za one koji zele uzivati u ljetnim radostima s obitelji ili prijateljima.
U istaknutu cijenu nije ukljucen pdv.
Za sve dodatne informacije i razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte!

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2024
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
407314 €
3,70 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Preko
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
NINA DOMDein Kontakt
Online-ID: 26Z6GZ4KPMRU
Referenznummer: 18603598_7