Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Dekanovec

Haus zum Kauf 150.000 € 4 Zimmer 222 m² Dekanovec
150.000 € 676 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
222 m²
Dekanovec
ID CODE: VZ3093 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Dekanovec
Haus zum Kauf 20.500 € 3 Zimmer 161 m² Donji Kraljevec
20.500 € 127 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
161 m²
Donji Kraljevec
ID CODE: VZ3263 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Leon Jug Asistent u posredovanju Mob: 099/...
Haus zum Kauf 90.000 € 3 Zimmer 109 m² Donji Kraljevec
90.000 € 826 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
109 m²
Donji Kraljevec
ID CODE: VZ1422 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 270.000 € 6 Zimmer 240 m² Sivica, Podturen Podturen
270.000 € 1.125 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
240 m²
Sivica, Podturen, Podturen
ID CODE: 6363 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Debiko International Kft.
Haus zum Kauf provisionsfrei 252.900 € 4 Zimmer 200 m² 1.064 m² Grundstück frei ab sofort Rákóczi utca Lovaszi
Neu
252.900 € 1.265 €/m²
Haus zum Kauf · provisionsfrei
4 Zimmer
·
200 m²
·
1.064 m² Grundstück
·
frei ab sofort
Rákóczi utca, Lovaszi
Haus zum Kauf 332.000 € 10 Zimmer 407 m² Belica
Neu
332.000 € 816 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
407 m²
Belica
ID CODE: VZ2679 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 180.000 € 6 Zimmer 624 m² Donji Kraljevec
180.000 € 288 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
624 m²
Donji Kraljevec
ID CODE: VZ971 Dogma Varazdin Mob: 095/361-3444 Tel: 042/562-017 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E...
Ferienhaus zum Kauf 18.390 € 1 Zimmer 27 m² 1.868 m² Grundstück frei ab sofort Külterület Letenye 8868
18.390 € 681 €/m²
Ferienhaus zum Kauf
1 Zimmer
·
27 m²
·
1.868 m² Grundstück
·
frei ab sofort
Külterület, Letenye (8868)
In der ruhigen und naturnahen Umgebung von Letenye, im Ortsteil Öreghegy, präsentiert LIDO HOME Nagykanizsa dieses wunderschön gelegene Ferienhaus mit herrlichem Landschaftspanorama zum Verkauf. Dies...
Haus zum Kauf 490.000 € 7 Zimmer 257 m² Pribislavec
Neu
490.000 € 1.907 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
257 m²
Pribislavec
Na prodaju: Prostrana obiteljska kuca s 8 spavacih soba + ljetna kuhinja Prodaje se prostrana i kvalitetno gradena kuca ukupne povrsine 257 m2, smjestena u mirnom i uredenom dijelu Pribislavca, okruz...
Haus zum Kauf 895.000 € Donja Hlapa
895.000 €
Haus zum Kauf
 
Donja Hlapa
Schoener Neubau (Fertigstellung 2023) mit freiem Blick in die Ferne, in Donja Hlapa auf der Insel Krk, 4 Schlafzimmer mit en suite Badezimmer, grosses Wohnzimmer mit offener Kueche und Austritt auf d...
Haus zum Kauf 420.000 € 4 Zimmer 308 m² Novo Selo Rok Cakovec
420.000 € 1.364 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
308 m²
Novo Selo Rok, Cakovec
Cakovec, Novo Selo Rok, prekrasna obiteljska kuca povrsine 300 m².Kuca se proteze na dvije etaze. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, open-space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupao...
Haus zum Kauf 262.000 € 4 Zimmer 109 m² Prelog
262.000 € 2.404 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
109 m²
Prelog
ID CODE: VZ3340 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 100.000 € 6 Zimmer 450 m² Vratisinec Vratisinec
100.000 € 222 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
450 m²
Vratisinec, Vratisinec
ID CODE: 48 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 262.000 € 4 Zimmer 109 m² Prelog
262.000 € 2.404 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
109 m²
Prelog
ID CODE: VZ3341 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 105.000 € 5 Zimmer 81 m² Cakovec
105.000 € 1.296 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
81 m²
Cakovec
Mackovec | Kuca u nizu 81 m2 | Novogradnja | 7 min od Cakovca U Mackovcu, mirnom i uredenom naselju svega 7 minuta od Cakovca, nudi se na prodaju kvalitetno izgradena kuca u nizu - pametna, prakticna...
Haus zum Kauf 39.999 € 3 Zimmer 117 m² Prelog
39.999 € 342 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
117 m²
Prelog
ID CODE: VZ2155 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 90.000 € 5 Zimmer 218 m² Cakovec
90.000 € 413 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
218 m²
Cakovec
Kuca Prizemnica na Prodaju - Sivnica, nedaleko od Cakovca Cijena: 90.000 EUR Lokacija: Sivnica, 7 km od Cakovca Povrsina: - Kuca: 218 m2 - Garaza: 48 m2 - Parcela: 861 m2 Opis nekretnine: Prodaje se ...
Einfamilienhaus zum Kauf 205.200 € 3 Zimmer 103 m² 2.000 m² Grundstück frei ab sofort Fö Kistolmács 8868
205.200 € 1.992 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
103 m²
·
2.000 m² Grundstück
·
frei ab sofort
Fö, Kistolmács (8868)
Das LIDO HOME Büro in Nagykanizsa präsentiert ein renoviertes, photovoltaikunterstütztes Einfamilienhaus in Kistolmács, das durch seine außergewöhnliche Lage mit Seeblick besticht. In der malerischen...
Haus zum Kauf 75.000 € 3 Zimmer 75 m² Cakovec
Neu
75.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Cakovec
Mackovec, Medimurje | Kuca za renovaciju ili rusenje 75 m2 + okucnica 1.013 m2 | Prizemnica | Svi prikljucci Ponekad najveca vrijednost nije ono sto stoji - nego ono sto moze nastati. Prizemnica od 7...
Haus zum Kauf 247.825 € 3 Zimmer 107 m² Prelog Prelog
247.825 € 2.316 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
107 m²
Prelog, Prelog
Prelog, moderna kuca u nizu povrsine 107,75 m² smjestena je u mirnoj i novouredenoj cetvrti Jug, idealnoj za obiteljski zivot.Kuca se proteze na dvije etaze i pazljivo je projektirana kako bi pruzila...
Haus zum Kauf 247.825 € 3 Zimmer 107 m² Prelog Prelog
247.825 € 2.316 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
107 m²
Prelog, Prelog
Haus zum Kauf 247.825 € 3 Zimmer 107 m² Prelog Prelog
247.825 € 2.316 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
107 m²
Prelog, Prelog
Haus zum Kauf 349.000 € 5 Zimmer 788 m² Cakovec
349.000 € 443 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
788 m²
Cakovec
Prodaje se - Kuca s halom i gradevinskim zemljistem u Ivanovcu kraj Cakovca U naselju Ivanovec, nadomak Cakovca, prodaje se prostrana nekretnina idealna za obitelj s planom ili vec razvijenim poslova...
Haus zum Kauf 225.000 € 4 Zimmer 127 m² Ziskovec, Cakovec - Okolica Cakovec
225.000 € 1.772 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
127 m²
Ziskovec, Cakovec - Okolica, Cakovec
ID CODE: 18 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 450.000 € 11 Zimmer 659 m² Cakovec
450.000 € 683 €/m²
Haus zum Kauf
11 Zimmer
·
659 m²
Cakovec
ID CODE: VZ31 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 40.000 € 5 Zimmer 110 m² Prelog
40.000 € 364 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
110 m²
Prelog
ID CODE: VZ3560 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 235.800 € 4 Zimmer 109 m² Prelog
235.800 € 2.163 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
109 m²
Prelog
ID CODE: VZ3354 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 140.000 € 5 Zimmer 150 m² Mursko Sredisce
140.000 € 933 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Mursko Sredisce
ID CODE: VZ3670 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 230.000 € 11 Zimmer 1.119 m² Prelog
230.000 € 206 €/m²
Haus zum Kauf
11 Zimmer
·
1.119 m²
Prelog
ID CODE: VZ3312 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 252.000 € 4 Zimmer 149 m² Senkovec
Neu
252.000 € 1.691 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
149 m²
Senkovec
ID CODE: VZ3262 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Dogma Osijek Mob: 099/852-7255 Tel: 051 34...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?