ID CODE: VZ2972 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Jalševec Svibovečki
1 / 9
28.000 € 394 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
71 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3164 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
99.000 € 1.394 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
71 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1726 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 18
70.000 € 383 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
183 m²
Jalzabet
ID CODE: VZ1179 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
Neu
26.500 € 616 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
43 m²
Jalzabet
ID CODE: VZ3394 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
250.000 € 947 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
264 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1017 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 8
25.000 € 269 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
93 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ904 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
720.000 € 1.182 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
609 m²
Varazdinske Toplice
Dieses elegante und modern ausgestattete Haus befindet sich in ausgezeichneter Lage, nur 50 Meter vom Thermalbad Varazdinske Toplice entfernt. Das Haus erstreckt sich über mehrere Ebenen und bietet e...
1 / 12
29.000 € 592 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
49 m²
Martijanec
ID CODE: VZ2688 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
Neu
250.000 € 515 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
485 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3679 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
500.000 € 6.667 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Jalzabet
ID CODE: VZ147 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 24
49.000 € 462 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
106 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1028 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
28.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
24 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2778 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
220.000 € 3.284 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
67 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Martinkovec, na mirnoj i zelenilom okruzenoj lokaciji, smjestila se ova sarmantna i uredena kuca za odmor, idealna za bijeg od gradske vreve, ali i kao izvrsna investicija za vin...
Paradies im Wald bei Varazdinske Toplice Nur einen kurzen Spaziergang von den berühmten Heilquellen und Wellnessangeboten der Varazdinske Toplice entfernt, liegt dieses außergewöhnliche Anwesen, das ...
1 / 25
850.000 € 4.474 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Martinkovec raskosno imanje spremno za useljenje.Drvena kuca povrsine 190 m² sastoji se od prizemlja i galerije do koje vodi lift. U ulaznom prostoru nalazi se blagovaonica, kuhi...
1 / 25
850.000 € 4.474 €/m²
Villa zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
·
3.378 m² Grundstück
varazdinske toplice
log house varazdinske toplice presents a measured tribute to natural solitude and thoughtful design. this log house in varazdinske toplice offers 190 m² of internal space set on 3,378 m² of private l...
ID CODE: 6465 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 12
130.000 € 813 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
160 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3644 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 12
280.000 € 3.111 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Jalzabet
KUCA S BAZENOM.PRODAJA. Prodaje se drvena kuca s bazenom, spa zonom, igralistem, parkiralistem i svim sadrzajima. Hrastova tradicijska kuca sagradena uz pomoc profesionalaca, prilikom cega je zadrzal...
1 / 15
57.000 € 1.056 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
54 m²
Ludbreg
ID CODE: VZ1962 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 20
Neu
40.000 € 500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Varazdinske Toplice
U jednom od najljepsih djelova Zagorja, Varazdinskim toplicama, na prodaju je ova kuca za odmor i garaza na parceli od 2000m2. Kuci je potrebna renovacija i opremanje, a prostire se na dvije etaze od...
1 / 10
Neu
145.000 € 806 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
180 m²
Varazdinske Toplice
Prodaje se kuca katnica svega 2km od Varazdinakih Toplica. Kuca je renovirana 2024.godine te je odmah useljiva. Okucnica je velicine preko 4000m2, a parcela je sirine 36m (moguca parcelacija). Kraj k...
1 / 11
Neu
55.000 € 873 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
63 m²
Varazdinske Toplice
Exklusiv bei Dogma Real Estate! Ein charmantes Ferienhaus in der ruhigen, grünen Umgebung von Vrtlinovac steht zum Verkauf ideal, um dem Stadttrubel zu entfliehen und die Natur das ganze Jahr über zu...
1 / 4
50.000 € 1.064 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
47 m²
Ludbreg
PRODAJA, VIKENDICA SA VINOGRADOM, LUDBRESKI VINOGRADI, LUDBREG OKOLICA U prekrasnom okruzenju Ludbreskih Vinograda, na mirnoj lokaciji okruzenoj prirodom, prodajemo vikendicu od 47 m2 s vinogradom ko...
1 / 7
25.000 € 521 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
48 m²
Imbriovec Jalzabetski, Jalzabet
Jalzabet, Imbriovec Jalzabetski, simpaticna vikend kuca povrsine 48 m², smjestena u mirnoj ulici, na parceli ukupne velicine 700 m².Unutarnji prostor sastoji se od spavace sobe, kuhinje, blagovaonice...
1 / 25
249.000 € 1.961 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
127 m²
Lestakovec, Jalzabet
Lestakovec, drvena kuca povrsine 127 m² na zemljistu od 5905 m².Kuca se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice i jedne spavace sobe s vlastitom kupaonicom u prizemlju, dok se na katu nalaze...
1 / 25
Neu
29.000 € 319 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
91 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2965 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
137.000 € 1.593 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
86 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2832 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Frau Antonija Crnekovic
1 / 22
735.000 € 2.076 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
354 m²
·
882 m² Grundstück
·
frei ab sofort
Varazdinske Toplice (42223)
Willkommen in Ihrem zukünftigen Traumhaus in der idyllischen Stadt Varazdinske Toplice in Kroatien! Sie haben die freie Wahl: ob als lukrative Einnahmequelle oder zur zukünftigen Selbstnutzung - dies...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?