Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Kalnik

Haus zum Kauf 49.000 € 6 Zimmer 158 m² Kalnik
49.000 € 310 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
158 m²
Kalnik
ID CODE: 1511610 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Kalnik
Haus zum Kauf 91.000 € 5 Zimmer 500 m² Kalnik
91.000 € 182 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
500 m²
Kalnik
Prodaje se kuca sa poslovnim prostorom u Krizevcima, mjesto Kalnik, na adresi Starogradska 27. 13 km jugoistocno od Krizevaca te oko 18 km od Novog Marofa Ukupna neto povrsina: 500,95 m2, od cega je ...
Haus zum Kauf 35.000 € 2 Zimmer 56 m² Kalnik
35.000 € 625 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
56 m²
Kalnik
ID CODE: 1512875 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 57.900 € 7 Zimmer 180 m² Sveti Petar Orehovec
57.900 € 322 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
180 m²
Sveti Petar Orehovec
ID CODE: 1511987 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 489.000 € 12 Zimmer 269 m² Ljubescica
489.000 € 1.818 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
269 m²
Ljubescica
www.biliskov.com ID 14954Novi Marof, LjubescicaStilvoll eingerichtetes freistehendes Haus auf zwei Etagen mit einer Wohnfläche von 269 m, gelegen auf einem 6.200 m großen Grundstück. Auf dem Grundstü...
Haus zum Kauf 75.000 € 4 Zimmer 145 m² Varazdinske Toplice
75.000 € 517 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
145 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2972 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Einfamilienhaus zum Kauf 1.500.000 € 1 Zimmer 350 m² 950 m² Grundstück Rijeka 0
1.500.000 € 4.286 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
1 Zimmer
·
350 m²
·
950 m² Grundstück
Rijeka (0)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Umgeben von Pinien, Oleander und Palmen - thront diese außergewöhnliche Liegenschaft über den Dächern ...
Haus zum Kauf 130.000 € 5 Zimmer 160 m² Varazdinske Toplice
130.000 € 813 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
160 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3644 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 28.000 € 3 Zimmer 71 m² Varazdinske Toplice
28.000 € 394 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
71 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3164 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 145.000 € 3 Zimmer 180 m² Varazdinske Toplice
Neu
145.000 € 806 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
180 m²
Varazdinske Toplice
Prodaje se kuca katnica svega 2km od Varazdinakih Toplica. Kuca je renovirana 2024.godine te je odmah useljiva. Okucnica je velicine preko 4000m2, a parcela je sirine 36m (moguca parcelacija). Kraj k...
Haus zum Kauf 349.000 € 3 Zimmer 430 m² Ljubescica Ljubescica
349.000 € 812 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
430 m²
Ljubescica, Ljubescica
Ljubescica, kuca iz snova s bazenom, privatnoscu i pogledom na prirodu.Zamislite jutra uz tisinu prirode, vlastiti bazen i potpunu privatnost... upravo to vam nudi ova posebna nekretnina u Ljubescici...
Haus zum Kauf 99.000 € 1 Zimmer 71 m² Varazdinske Toplice
99.000 € 1.394 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
71 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1726 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 25.000 € 1 Zimmer 93 m² Varazdinske Toplice
25.000 € 269 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
93 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ904 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 57.000 € 1 Zimmer 54 m² Ludbreg
57.000 € 1.056 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
54 m²
Ludbreg
ID CODE: VZ1962 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 49.000 € 2 Zimmer 106 m² Varazdinske Toplice
49.000 € 462 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
106 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1028 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 50.000 € 1 Zimmer 47 m² Ludbreg
50.000 € 1.064 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
47 m²
Ludbreg
PRODAJA, VIKENDICA SA VINOGRADOM, LUDBRESKI VINOGRADI, LUDBREG OKOLICA U prekrasnom okruzenju Ludbreskih Vinograda, na mirnoj lokaciji okruzenoj prirodom, prodajemo vikendicu od 47 m2 s vinogradom ko...
Haus zum Kauf 250.000 € 6 Zimmer 264 m² Varazdinske Toplice
250.000 € 947 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
264 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ1017 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 720.000 € 7 Zimmer 609 m² Varazdinske Toplice
720.000 € 1.182 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
609 m²
Varazdinske Toplice
Dieses elegante und modern ausgestattete Haus befindet sich in ausgezeichneter Lage, nur 50 Meter vom Thermalbad Varazdinske Toplice entfernt. Das Haus erstreckt sich über mehrere Ebenen und bietet e...
Haus zum Kauf 250.000 € 7 Zimmer 485 m² Varazdinske Toplice
Neu
250.000 € 515 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
485 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3679 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 28.000 € 2 Zimmer 24 m² Varazdinske Toplice
28.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
24 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2778 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 16.500 € 5 Zimmer 352 m² Varazdinske Toplice
Neu
16.500 € 46,88 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
352 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2733 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 220.000 € 1 Zimmer 67 m² Martinkovec Varazdinske Toplice
220.000 € 3.284 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
67 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Martinkovec, na mirnoj i zelenilom okruzenoj lokaciji, smjestila se ova sarmantna i uredena kuca za odmor, idealna za bijeg od gradske vreve, ali i kao izvrsna investicija za vin...
Haus zum Kauf 1.000.000 € 3 Zimmer 190 m² Martinkovec, Varazdinske Toplice Varazdinske Toplice
1.000.000 € 5.263 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
190 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice, Varazdinske Toplice
Paradies im Wald bei Varazdinske Toplice Nur einen kurzen Spaziergang von den berühmten Heilquellen und Wellnessangeboten der Varazdinske Toplice entfernt, liegt dieses außergewöhnliche Anwesen, das ...
Haus zum Kauf 850.000 € 1 Zimmer 190 m² Martinkovec Varazdinske Toplice
850.000 € 4.474 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice
Varazdinske Toplice, Martinkovec raskosno imanje spremno za useljenje.Drvena kuca povrsine 190 m² sastoji se od prizemlja i galerije do koje vodi lift. U ulaznom prostoru nalazi se blagovaonica, kuhi...
Villa zum Kauf 850.000 € 1 Zimmer 190 m² 3.378 m² Grundstück varazdinske toplice
850.000 € 4.474 €/m²
Villa zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
·
3.378 m² Grundstück
varazdinske toplice
log house varazdinske toplice presents a measured tribute to natural solitude and thoughtful design. this log house in varazdinske toplice offers 190 m² of internal space set on 3,378 m² of private l...
Haus zum Kauf 39.990 € 2 Zimmer 50 m² Martinkovec, Varazdinske Toplice Varazdinske Toplice
39.990 € 800 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Martinkovec, Varazdinske Toplice, Varazdinske Toplice
ID CODE: 6465 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 359.000 € 4 Zimmer 230 m² Kljuc Novi Marof
359.000 € 1.561 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Kljuc, Novi Marof
Novi Marof, Kljuc, useljiva kuca spremna za stanovanje, s uredenim dvoristem te ogradom na daljinsko upravljanje.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, radna soba, prostrani dnevni boravak povezan s ku...
Haus zum Kauf 109.000 € 6 Zimmer 200 m² Kljuc, Novi Marof Novi Marof
109.000 € 545 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Kljuc, Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6399 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 40.000 € 3 Zimmer 80 m² Varazdinske Toplice
Neu
40.000 € 500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Varazdinske Toplice
U jednom od najljepsih djelova Zagorja, Varazdinskim toplicama, na prodaju je ova kuca za odmor i garaza na parceli od 2000m2. Kuci je potrebna renovacija i opremanje, a prostire se na dvije etaze od...
Haus zum Kauf 70.000 € 5 Zimmer 183 m² Jalzabet
70.000 € 383 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
183 m²
Jalzabet
ID CODE: VZ1179 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?