Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Lukavec

Haus zum Kauf 250.000 € 6 Zimmer 160 m² Velika Gorica
Neu
250.000 € 1.563 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
160 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG72791 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Lukavec
Haus zum Kauf 450.000 € 6 Zimmer 612 m² Odra
Neu
450.000 € 735 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
612 m²
Odra
KUCA, PRODAJA, ODRA, ODRANSKA ULICA, NKP:612m2, parcela: 1429m2 U mirnom djelu Odre smjestena nam je kuca u vrlo dobrom stanju. prostire se na 3 etaze od cega je prizemlje poslovni prostor (1990.-ih ...
Haus zum Kauf 495.000 € 5 Zimmer 115 m² Odra
495.000 € 4.304 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
115 m²
Odra
Oder Ein Einfamilienhaus mit einer Wohnfläche von 115 m2 umgeben von einem großen Garten, einem Pavillon, zwei Nebengebäuden (Geräteraum + Sommerküche), einem Saunahaus und einem überdachten Parkplat...
Haus zum Kauf 1.245.000 € 8 Zimmer 320 m² Brezovica sjever
1.245.000 € 3.891 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
320 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG72525 Tatjana Ceranic Faust Asistent u posredovanju Mob: 097/658-4353 Tel: 01/647-3011 E-mail: tatjana.faust@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 398.000 € 7 Zimmer 329 m² Odra
Neu
398.000 € 1.210 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
329 m²
Odra
ID CODE: ZG85205 Maksimilijan Cretnik Asistent u posredovanju Mob: 098/200-141 Tel: 01/647-3011 E-mail: maksimilijan.cretnik@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 240.000 € 3 Zimmer 95 m² Velika Gorica
240.000 € 2.526 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
95 m²
Velika Gorica
www.biliskov.com ID 14869Velika GoricaZum Verkauf steht dieses hochwertige ebenerdige Haus mit einer Nettofläche von 95 m, gelegen in einer ruhigen und attraktiven Gegend, ideal für ein Familienleben...
Haus zum Kauf 270.000 € 10 Zimmer 400 m² Odra
Neu
270.000 € 675 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
400 m²
Odra
ID CODE: ZG68886 Aleksandar Tojagic Agent s licencom Mob: 098/235-780 Tel: +38598235780 E-mail: aleksandar.tojagic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 430.000 € 8 Zimmer 320 m² Odra
430.000 € 1.344 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
320 m²
Odra
ID CODE: ZG71253 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 1.500.000 € 4 Zimmer 647 m² Donji Trpuci Brezovica jug
1.500.000 € 2.318 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
647 m²
Donji Trpuci, Brezovica jug
Donji Trpuci, nadomak Zagreba - luksuzna vila 645,27 m² s unutarnjim bazenom, smjestena na parceli povrsine 2.231 m².Ova moderno projektirana vila nalazi se u mirnom i zelenom okruzenju, idealnom za ...
Villa zum Kauf 1.500.000 € 4 Zimmer 647 m² 2.231 m² Grundstück brezovica
1.500.000 € 2.318 €/m²
Villa zum Kauf
4 Zimmer
·
647 m²
·
2.231 m² Grundstück
brezovica
luxury villa donji trpuci near zagreb presents a thoughtful blend of privacy, light, and expansive modern design. set on a 2,231 m² plot in brezovica, this villa offers 647 m² of interior space with ...
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887128 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887125 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887129 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887126 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 880.000 € 9 Zimmer 354 m² Odra
880.000 € 2.486 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
354 m²
Odra
ID CODE: 77 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 0997835832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887122 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
LABIN d.o.o.
Einfamilienhaus zum Kauf 1.500.000 € 10 Zimmer 2.231 m² Grundstück Brezovica 10000
1.500.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
10 Zimmer
·
2.231 m² Grundstück
Brezovica (10000)
ID CODE: 42426
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887127 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 980.000 € 6 Zimmer 500 m² Odra Odra 10020
980.000 € 1.960 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
500 m²
Odra, Odra (10020)
Odra, NOVOGRADNJA, moderna luksuzna villa projektirana prema najvisim gradevinskim standardima s bazenom na parceli povrsine 500 m2. Izgradena na 3 etaze. Podrum: konoba, veseraj, sauna, kotlovnica i...
Haus zum Kauf 1 Zimmer 336 m² Velika Gorica
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
336 m²
Velika Gorica
PRODAJA, KUCA, VELIKA GORICA, CENTAR Obiteljska kuca s okucnicom i garazom koja se sastoji se od 3 etaze i podruma. Djelomicno ukopan podrum cine 2 manje prostorije (sjeverne orijentacije) i jedna ve...
LABIN d.o.o.
Einfamilienhaus zum Kauf 160.000 € 3 Zimmer 2.400 m² Grundstück Velika Gorica - Okolica 10410
160.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
2.400 m² Grundstück
Velika Gorica - Okolica (10410)
ID CODE: 1155
Haus zum Kauf 250.000 € 3 Zimmer 103 m² Velika Gorica
250.000 € 2.427 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
103 m²
Velika Gorica
www.biliskov.com ID 14867Velika GoricaDieses hochwertige ebenerdige Haus mit einer Nettofläche von 103 m befindet sich in einer ruhigen und attraktiven Lage, ideal für Familienleben.Das Haus bietet e...
Haus zum Kauf 358.000 € 4 Zimmer 200 m² Velika Gorica
Neu
358.000 € 1.790 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Velika Gorica
PRODAJA KUCA U NIZU, VELIKA GORICA, CENTAR Na prodaju obiteljska kuca u nizu smjestena u izvrsnom i mirnom kvartu u centru Velike Gorice. Odlicna lokacija u neposrednoj blizini skole, vrtica, autobus...
Einfamilienhaus zum Kauf 510.000 € 20 Zimmer 470 m² 560 m² Grundstück Velika Gorica 10410
510.000 € 1.085 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
20 Zimmer
·
470 m²
·
560 m² Grundstück
Velika Gorica (10410)
Damir Vlahovic Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 0131 Tel: +385 1 210 54 50 E-mail: d.vlahovic@remax-centar.hr remax-centarnekretnina.com ID CODE: 300601027-4
Haus zum Kauf 250.000 € 5 Zimmer 150 m² Velika Gorica
250.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Velika Gorica
PRODAJA, KUCA S ZEMLJISTEM, LUKAVEC, OKOLICA VELIKE GORICE Prodaje se samostojeca kuca nedaleko od Velike Gorice koja se sastoji od prizemlja i kata. Na svakoj etazi se nalaze dvije spavace sobe, kuh...
Haus zum Kauf 850.000 € 3 Zimmer 240 m² Turopoljska Odra
850.000 € 3.542 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
240 m²
Turopoljska, Odra
Novi Zagreb, Cehi, prodaje se lijepa prizemna kuca s wellnesom i garazom na prostranom i odrzavanom zemljistu na mirnoj lokaciji. Idealna za one koji traze privatnost za obiteljski zivot u blizini gr...
Stadthaus zum Kauf 850.000 € 3 Zimmer 240 m² 3.100 m² Grundstück novi zagreb - zapad
850.000 € 3.542 €/m²
Stadthaus zum Kauf
3 Zimmer
·
240 m²
·
3.100 m² Grundstück
novi zagreb - zapad
house novi zagreb zapad offers understated luxury on a spacious 3,100 m² plot, blending privacy with effortless city access. this single-storey residence unfolds across 240 m², designed for refined f...
Haus zum Kauf 89.000 € 3 Zimmer 88 m² Brezovica jug
Neu
89.000 € 1.011 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
Brezovica jug
ID CODE: VZ3467 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 50.000 € 1 Zimmer 50 m² Gornji Dragonozec Brezovica jug
Neu
50.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
50 m²
Gornji Dragonozec, Brezovica jug
Zagreb okolica, Gornji Dragonozec, na prodaju zemljiste povrsine 1800 m2 sa postojecom vikendicom od 50m2 za adaptaciju i drugim, zasebnim gospodarskim objektom. Oba objekta su legalizirana.Cestovni ...
Haus zum Kauf 1.000.000 € 10 Zimmer 600 m² Buzin
Neu
1.000.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
600 m²
Buzin
Ein Haus mit drei Wohnungen und einem Grundstück steht zum Verkauf in ausgezeichneter Lage in Buzin. Das Anwesen befindet sich in der Nähe aller wichtigen Annehmlichkeiten, in einer ruhigen Straße mi...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?