U mirnom i zelenom rezidencijalnom dijelu Zapresica nalazi se novoizgradena suvremena vila iz 2024. godine, ukupne bruto povrsine 352,15 m², smjestena na parceli od 769 m². Nekretnina osigurava visok...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Lužnica
1 / 21
1.300.000 € 2.889 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
450 m²
Merenjska, Zapresic (10290)
Zapresic, Kalamiri, prodaje se prekrasna obiteljska kuca od 330m2 na odlicnoj lokaciji u rezidencijalnom dijelu Zapresica.Kuca se sastoji od prizemne etaze i kata. U prizemlju se nalazi prostrani dne...
1 / 21
1.300.000 € 2.889 €/m²
Villa zum Kauf
5 Zimmer
·
450 m²
·
1.050 m² Grundstück
zapresic
villa zapresic stands as a contemporary five-bedroom residence, offering 330 m² of interior space on a generous 1,050 m² plot in an established residential enclave. this villa zapresic for sale is de...
1 / 17
Neu
265.000 € 1.216 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
218 m²
Brdovec
PRODAJA, KUCA, BRDOVEC, 218 m2 Prodaje se uredna i odrzavana kuca u Brdovcu, u samom centru naselja. Kuca je prizemnica i prostire se na 104 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog prostora i hodnika,...
1 / 10
370.000 € 2.552 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
145 m²
Sjever, Zapresic (10290)
Zapresic, Kanadsko naselje, dvoetazna kuca zatvorene povrsine 124m2 s prekrasnim zimskim vrtom od 14m2 i dvoristem od 87m2.Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravak, kuhinje, zimskog ...
1 / 16
318.000 € 1.010 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
315 m²
Brdovec, Brdovec
Brdovec, predivna kuca stambene povrsine 215 m2 s 3 garaze/pomocnih prostora 98 m2, sve zajedno ukupne bruto kvadrature 315,66 m2.Razvedena na 3 etaze, sastoji se od:Podruma: ulazni hodnik, kupaonica...
1 / 22
Neu
439.000 € 1.540 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
285 m²
Zapresic
VERKAUF, HAUS, PAVLA LONCARA, ZAPRESIC Zum Verkauf steht ein qualitativ hochwertig gebautes und eingerichtetes zweigeschossiges Wohnhaus mit einer Wohnfläche von 285 m2 auf einem Grundstück von 392 m...
ID CODE: ZG72158 Lidija Matijevic Asistent u posredovanju Mob: 095/372-1999 Tel: 01/647-3011 E-mail: lidija.matijevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
430.000 € 1.387 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
310 m²
Zapresic
Dieses geräumige Haus auf einem Grundstück von 1830 m2 mit Wirtschaftsgebäuden bietet eine ausgezeichnete Gelegenheit zum Wohnen oder als Investition mit der Möglichkeit zur Schaffung zusätzlicher Wo...
1 / 7
Neu
120.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Pojatno, Zapresic - Okolica, Zapresic
ID CODE: 409 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 21
Neu
260.000 € 1.605 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
162 m²
Brdovec
ID CODE: ZG87519 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 15
2.000.000 € 2.105 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
950 m²
Centar, Zapresic (10290)
Prodaje se stambeno poslovna kuca 950 m2, na zemljistu od 1639 m2 sa skladisnom halom.U prizemlju se nalazi poslovni prostor 250 m2. Na 1. katu je stan povrsine 330 m2, koji se sastoji od tri spavace...
1 / 35
1.050.000 € 2.169 €/m²
Villa zum Kauf
3 Zimmer
·
484 m²
·
5.000 m² Grundstück
pusca
villa pusca is a property crafted to exacting standards, anchored in a privileged setting with proximity to zapresic and the equestrian club trajbar. this villa in pusca spans 484 m² across four leve...
1 / 25
1.050.000 € 2.169 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
484 m²
Donja Pusca, Pusca (10000)
Donja Pusca, obiteljska vila povrsine 484 m2 gradena i projektirana prema najvisim standardima s predivno uredenom okucnicom 5000 m2, park koji je ureden do najsitnijih detalja. Vrhunska lokacija, na...
1 / 9
Neu
188.000 € 2.212 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
85 m²
Prigorje Brdovecko, Brdovec, Brdovec
ID CODE: 4005-21
1 / 9
260.000 € 1.300 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
200 m²
Prudnice, Brdovec
Zapresic okolica, Prudnice, funkcionalna obiteljska kuca bruto povrsine 200 m², izgradena 2021. godine.Gradena je na dvije etaze. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, garderobe, kuhinje s blagova...
1 / 25
800.000 € 2.020 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
396 m²
Donja Pusca, Pusca (10000)
Donja Pusca, kuca gradena u francuskom stilu izgradena 2000. godine. Smjestena je na parceli velicine 2083 m2 na kojoj se nalazi pomocna gospodarska zgrada i bunar.Sastoji se od prizemlja sa terasama...
1 / 35
800.000 € 2.020 €/m²
Villa zum Kauf
3 Zimmer
·
396 m²
·
2.921 m² Grundstück
pusca
villa pusca offers a french-style property in croatia, presenting a blend of refined living and architecture. this villa in pusca occupies a 2,921 m² plot and features a main residence with 396 m² of...
Gewerblicher Anbieter
1 / 25
210.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
180 m²
Zapresic
ID CODE: 378 Josip Kadic Suradnik u procesu obuke Mob: 098574310 E-mail: j.kadic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 5
Neu
125.000 € 1.563 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
80 m²
Brdovec
PRODAJA, ZAPRESIC-OKOLICA, DONJI LADUC, ZAGREBACKA. Seosko imanje na parceli od 1172m2 sa samostojecom kucom i pomocnim objektima. Na parceli su prikljucci struje, vode, plina i kanalizacije. Neposre...
1 / 8
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bistra
ID CODE: ZG72279 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 5
40.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
40 m²
Zlebec Puscanski, Pusca, Pusca
ID CODE: 4002-13
1 / 15
250.000 € 1.366 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
183 m²
Donji Laduc, Brdovec
Laduc, prekrasna drvena kuca za adaptaciju, idealna za odmor ili iznajmljivanje. Nalazi se na zemljistu od 5.064 m2 s raznim dodatnim mogucnostim gradnje. Razvedena u tri etaze , gradena 1945. godine...
1 / 25
350.000 € 1.159 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
302 m²
Brdovec
Na prodaju kvalitetno gradena obiteljska kuca tlocrtne povrsine 167 m2 koja se sastoji od 3 etaze (suteren,visoko prizemlje i potkrovlje). Povrsina parcele je 1.610 m2. Uz kucu su parkiralisna mjesta...
1 / 8
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bistra
ID CODE: ZG72288 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
Neu
349.900 € 1.881 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
186 m²
Sveta Nedelja
ID CODE: ZG87404 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 12
85.000 € 1.393 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
61 m²
Zlebec Goricki, Marija Gorica, Marija Gorica
ID CODE: 2167 Ivan Jurican Visi savjetnik Mob: 099 2611 555 Tel: 01 2229 494 E-mail: ivan@fulir-nekretnine.hr www.fulir-nekretnine.hr
1 / 3
119.000 € 188 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
634 m²
Sveta Nedelja
ID CODE: ZG73644 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 24
Neu
275.000 € 1.375 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
200 m²
Jablanovec, Zapresic - Okolica, Zapresic
Familienhaus in Jablanovac (Stubicka-Straße) - Ruhe, Natur und Nähe zu Zagreb In einer ruhigen und angenehmen Gegend von Jablanovac steht ein Familienhaus zum Verkauf, ideal für Familien oder als Kap...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?