Vrbovec, prodaje se moderna kuca novije i kvalitetne gradnje, velicine 135 m2 na zemljistu od 500 m2 i mogucnoscu otkupa dodatnih 500 m2, na mirnoj i pozeljnoj lokaciji.Kuca je odlicnog tlocrta te se...
1 / 9
Neu
180.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Zagrebacka 117, Vrbovec
Zum Verkauf steht ein Haus mit einem Grundstück in ausgezeichneter Lage im Zentrum von Vrbovec. Das Haus befindet sich an der Hauptstraße und bietet eine hervorragende Gelegenheit für ein Familienhei...
1 / 22
152.500 € 847 €/m²
Villa zum Kauf
180 m²
Vrbovec, Celine
In der ruhigen und grünen Gegend von Celine bei Vrbovec, nur 25 Minuten von Zagreb entfernt, steht ein einzigartiges Landgut zum Verkauf. Dieses Haus im Rohbau bietet außergewöhnliches Potenzial - id...
1 / 23
Neu
495.000 € 1.349 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
367 m²
Vrbovec
Prodaja Kuce Visekatnice u Vrbovcu Na prodaju je prostrana kuca visekatnica s ukupnom kvadraturom cca 365 m2, rasporedena na cetiri etazne cjeline. Opis etaza: - Suterenska etaza: Prostrana garaza, k...
1 / 25
175.995 € 391 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
450 m²
Vrbovec
Prodaje se obiteljska kuca sagradena na zemljistu velicine 908 m2. Dvoriste je velickine 758 m2, dok kuca zajedno s garazom zauzima tlocrtnu povrsinu od 150 m2. Nekretnina je katnosti prizemlje ( zaj...
1 / 25
290.000 € 1.381 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
210 m²
Vrbovec
Prodaje se kuca s uredenim vrtom - Vrbovec Na prodaju prostrana kuca ukupne povrsine 210 m2 s uredenim vrtom, smjestena u mirnom dijelu Vrbovca, nedaleko od centra grada (pjesacka udaljenost). Opis n...
1 / 14
35.000 € 438 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
80 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG71782 Tatjana Ceranic Faust Asistent u posredovanju Mob: 097/658-4353 Tel: 01/647-3011 E-mail: tatjana.faust@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 24
Neu
250.000 € 1.147 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
218 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG72439 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 5
125.000 € 735 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
170 m²
·
1.000 m² Grundstück
Vrbovec (10340)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Erdgeschoss und Dachgeschoss, 2 Wohnzimmer, 4 Schlafzimmer, eine Küche, 2 Bäder, 2 Toilleten, ein Balk...
1 / 13
360.000 € 662 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
544 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG69172 Jan Radic Agent s licencom Mob: 099/507-8229 Tel: 01/647-3011 E-mail: jan.radic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Vrbovec
1 / 25
Neu
330.500 € 1.377 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
240 m²
Vrbovec
ID CODE: VZ2674 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
LABIN d.o.o.
1 / 50
Neu
325.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
775 m² Grundstück
Vrbovec (10340)
ID CODE: 118
1 / 17
55.000 € 1.375 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
40 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG71237 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
365.000 € 1.807 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
202 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG72511 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
490.000 € 5.269 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
93 m²
Povljana, Povljana
ID CODE: 1185 Jelena Kolovrat Lisica Ovlasteni posrednik Mob: +385 91 788 2020 E-mail: jelena@esquire.hr www.esquire.hr
1 / 9
45.000 € 489 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
92 m²
Gradec, Gradec
ID CODE: 714 Dragana Radojcevic Agent s licencom Mob: 091 549 2744 E-mail: d.radojcevic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 25
Neu
700.000 € 872 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
803 m²
Gradec
UMGEBUNG VON ZAGREB (GRADEC) Kräuterfarm mit touristischem Potenzial auf über 11 ha In einer ruhigen und grünen Umgebung der Ortschaft Gradec, in der Nähe von Zagreb, steht ein einzigartiges landwirt...
1 / 16
149.800 € 570 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
263 m²
Preseka
ID CODE: VZ1978 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob:...
1 / 17
199.000 € 1.658 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
120 m²
Vrbovec
ID CODE: 4654 Alan Burazin Agent s licencom Mob: +385 99 466 2266 Tel: +385 1 466 2233 E-mail: alan@angelusnekretnine.hr www.angelusnekretnine.hr
1 / 13
90.000 € 1.304 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
69 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG87097 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 16
42.000 € 600 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
70 m²
Dubrava
ID CODE: VZ3669 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
Neu
125.000 € 1.214 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
103 m²
Dubrava
ID CODE: ZG73250 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
260.000 € 939 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
277 m²
Vrbovec
ID CODE: ZG87059 Dogma Zagreb 2 Mob: 099/207-4330 Tel: 01/211-0039 E-mail: info@dogma-zagreb.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
Neu
450.000 € 493 €/m²
Haus zum Kauf
14 Zimmer
·
912 m²
Dubrava
ID CODE: ZG87383 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
59.900 € 204 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
294 m²
Dubrava
ID CODE: ZG73159 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
79.500 € 924 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
86 m²
Brckovljani
Prodaje se vikend kuca u mjestu Stakorovec u ulici Lonjicki breg. Rijec je o cvrstom i solidno gradenom objektu koji se sastoji od dvije etaze. U prizemlju se nalazi spremiste i podrum i koji se ulaz...
1 / 6
760.000 € 1.944 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
391 m²
Vrhovec, Vrbovec (10000)
Vrhovec, kuca u visokoj roh bau izvedbi smjestena u mirnom i zelenom dijelu u Podsljemenskoj zoni, s predivnim pogledom na grad i okolno zelenilo. Idealna za one koji zele dovrsiti dom prema vlastiti...
1 / 10
26.500 € 353 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Dubrava
ID CODE: VZ3504 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Herr Andreas Krasser (Steindorff International)
1 / 6
25.000 € 500 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
50 m²
·
5.000 m² Grundstück
Preseka (10346)
Ein tolles kleines Anwesen für Naturliebhaber und Freunde alternativer Lebensformen. Auch für zwei Familien geeignet, da es aus zwei räumlich getrennten Parzellen besteht. Das Anwesen liegt in der id...
1 / 25
170.000 € 567 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
300 m²
Brckovljani
Prodaje se samostojeca kuca u odlicnom stanju s tri stana, svaki povrsine cca 100 m2. Izuzetno kvalitetno gradena i dobro odrzavana kuca. Uz kucu je i garaza povrsine 45m2 i dva pomocna objekta - jed...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?