ID CODE: 1511917 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
Neu
33.000 € 6,19 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
5.329 m²
Sibinj
ID CODE: 1511916 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Gromačnik
1 / 1
295.000 € 2.588 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
114 m²
·
592 m² Grundstück
Zagreb (1000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. EFH mit Traumausblick, 5 Automin. vom Zentrum, BJ. 2000, 44 qm ausbaufähige Garage, herrlicher Garten,...
1 / 5
300.000 € 750 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
400 m²
·
2.100 m² Grundstück
Zagreb (1000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Unfertiges Einfamilienhaus in Zagreb, Kroatien, bestehend aus drei Etagen und Garage mit Werkstatt in ...
Gewerblicher Anbieter
1 / 2
40.000 € 400 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
100 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod (35000)
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - dvoetazna vikendica s panoramskim pogledom na Slavonski Brod ukupne neto povrsine 62 m² (50 m² unutarnjeg prostora + 12 m² natkrivene terase), smjestena na zemljis...
1 / 25
470.000 € 2.026 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
232 m²
Slavonski Brod
Prodaje se prekrasna obiteljska samostojeca kuca u Slavonskom Brodu 232 m2 sa unutarnjim bazenom 8x4 i saunom, P+Kat na okucnici od 594 m2. Kuca se nalazi na odlicnoj poziciji, idealna za uzivanje i ...
1 / 24
259.000 € 1.524 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
170 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1271 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 17
139.000 € 632 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
220 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1176 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 25
289.000 € 2.513 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
115 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1067 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 10
75.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1255 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 7
40.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
40 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 177 Nino Bracun Agent s licencom Mob: 098 340 484 Tel: 035 448 862 E-mail: nino@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 1
75.000 € 469 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
160 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1156 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 25
400.000 € 1.538 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
260 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod (35000)
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - vrhunski uredena obiteljska vila sa panoramskim pogledom na grad smjestena u prestiznom, mirnom dijelu Slavonskog Broda. Ova prostrana prizemnica s galerijom nudi ...
1 / 20
770.000 € 570 €/m²
Haus zum Kauf
20 Zimmer
·
1.350 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - potpuno opremljen i legaliziran pansion smjesten u Brodskom Vinogorju, mirnom i povisenom dijelu Slavonskog Broda, udaljen svega nekoliko minuta voznje od centra g...
1 / 17
380.000 € 1.188 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
320 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - prostrana obiteljska kuca ukupne neto povrsine 270 m², smjestena na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na grad. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak s bla...
1 / 5
217.000 € 1.855 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
117 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - moderna novogradnja obiteljska kuca 107,70 m² na kat s garazom, zapocete gradnje 2024. godine, smjestena u mirnom i trazenom dijelu Brodskog Vinogorja. Kuca je got...
1 / 25
200.000 € 995 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
201 m²
Sibinj, Sibinj
Na prodaju je prostrana obiteljska kuca u mirnom dijelu Sibinja. Kuca se nalazi na parceli od 722 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje otvo...
1 / 12
89.000 € 1.413 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
63 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1233 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 25
229.000 € 1.145 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 852 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 12
165.000 € 917 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1065 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 4
120.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
160 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1066 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 18
Neu
134.000 € 1.117 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
120 m²
Slobodnica, Sibinj, Sibinj
ID CODE: 1296 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 9
54.000 € 675 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Slobodnica, Sibinj, Sibinj
ID CODE: 1060 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 10
87.000 € 1.243 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
70 m²
Jelas, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1285 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 20
239.000 € 789 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
303 m²
Sestinac, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Sestinac - prostrana kuca cca 242 m², smjestena na uredenoj okucnici s izlazom na dvije ulice. Nekretnina je u potpunosti legalizirana i posjeduje energetski certifikat.Stambeni dio k...
Gewerblicher Anbieter
1 / 24
250.000 € 1.389 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
180 m²
Centar, Slavonski Brod (35000)
U srcu Slavonskog Broda, na jednoj od najatraktivnijih lokacija, smjestila se obiteljska kuca s dva odvojena stana, ukupne povrsine 180 m2, na parceli od 197 m2. Nekretnina je promisljeno podijeljena...
1 / 24
250.000 € 1.389 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
180 m²
Centar, Slavonski Brod (35000)
U centru Slavonskog Broda, na atraktivnoj lokaciji, na prodaju obiteljska kuca s dva odvojena stana, ukupne povrsine 180 m2, na parceli od 197 m2. Nekretnina podijeljena na dva potpuno odvojena stana...
1 / 10
98.000 € 1.089 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Naselje Zrinski-Frankopana, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 950 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 25
240.000 € 1.263 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
190 m²
Mali Pariz, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 840 Nino Bracun Agent s licencom Mob: 098 340 484 Tel: 035 448 862 E-mail: nino@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
1 / 25
250.000 € 1.563 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
160 m²
Centar, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 769 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?