ID CODE: 1511780 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 10
Neu
130.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
90 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1512943 Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanju Mob: 099/444-3220 Tel: 031/205-093 E-mail: kresimir.vidakovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 18
70.000 € 1.045 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
67 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1511276 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 16
235.000 € 1.451 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
162 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1511890 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 10
67.000 € 335 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: ZG69714 Anita Ban Regionalni voditelj za Dalmaciju Mob: 091/225-0730 Tel: +385 21 293 201 E-mail: anita.ban@dogma-nekretnine.com www.dogma-dalmacija.com
1 / 7
75.000 € 375 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
200 m²
Knezevi Vinogradi, Knezevi Vinogradi
Baranja, Knezevi Vinogradi - Obnovljena Baranjska KucaProdaje se tradicionalna baranjska kuca u srcu Baranje, smjestena u slikovitom mjestu Knezevi Vinogradi. Ova nekretnina idealna je za zivot ili t...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Kneževi Vinogradi
1 / 23
Neu
550.000 € 753 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
730 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1511157 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanj...
1 / 13
39.000 € 331 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
118 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: IS1515311 Antonija Perhat Asistent u posredovanju Mob: 099/703-3714 Tel: 052/639-276 E-mail: antonija.perhat@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Selma Basic - Rovinj Agent s licenc...
1 / 9
Neu
69.990 € 449 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
156 m²
Bilje
Ausgezeichnetes Ferienhaus mit zwei Schlafzimmern in Tikves in Baranja, umgeben von einem idyllischen Wald des Naturparks Kopacki rit und nur 7 Meter vom Fluss Carna entfernt und etwa 1.500 Meter von...
1 / 17
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
18 Zimmer
·
655 m²
Draz
ID CODE: 1512552 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Dejan Zagvozda Agent s licencom Mob: 097/...
1 / 25
850.000 € 1.604 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
530 m²
Zmajevac, Knezevi Vinogradi
Osijek, Baranja - poslovni kompleks nedaleko od Osijeka.U srcu baranjskog vinogorja, na jednoj od najpoznatijih vinskih cesta na sjeveroistoku Hrvatske, u ponudi je kompleks vise objekata smjestenih ...
1 / 25
550.000 € 367 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
1.500 m²
Zmajevac, Knezevi Vinogradi
Baranja, imanje sa smjestajnim kapacitetom od 8 soba (21 lezaj), odvojenim stanom za voditelja imanja, druzionice od 100 m2 i kuhinje.Ukupni stambeni prostor je 730 m2. U sklopu imanja nalaze se 3 vi...
1 / 7
Neu
45.000 € 313 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
144 m²
Zagorska 30, Grabovac, Ceminac
Zum Verkauf steht ein qualitativ gebautes freistehendes Haus in Grabovac, mit einer Fläche von 12x12 m, erbaut im Jahr 1989. Es befindet sich auf einem Grundstück mit einer Fläche von 770 m2, hinter ...
1 / 18
Neu
237.000 € 1.107 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
214 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1511503 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanj...
1 / 19
420.000 € 1.135 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
370 m²
Bilje
ID CODE: 1512591 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanj...
1 / 14
43.000 € 843 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
51 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1511779 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 4
15.000 € 221 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
68 m²
Draz
ID CODE: Y5467 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanju ...
1 / 9
Neu
15.900 € 112 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
142 m²
Draz
ID CODE: FX299 Irena Ivic Asistent u posredovanju Mob: 095/358-4888 Tel: 031/205-093 E-mail: irena.ivic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 4
15.000 € 214 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
70 m²
Draz
ID CODE: Y5466 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanju ...
1 / 9
Neu
39.000 € 650 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
Draz
ID CODE: 1512157 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanj...
1 / 28
3.000.000 € 5.000 €/m²
Haus zum Kauf
13 Zimmer
·
600 m²
·
16.000 m² Grundstück
draz
this business complex draz stands at the heart of baranja, presenting an established accommodation portfolio within a 16,000 m² plot. the property encompasses a main house and six rental houses, posi...
1 / 25
115.000 € 788 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
146 m²
Batina, Draz, Draz
In Batina steht ein geräumiges Familienhaus auf einem Grundstück von insgesamt 461 m² zum Verkauf. Laut Grundbuch umfasst die Liegenschaft ein Wohnhaus mit 110 m² Grundfläche sowie einen Hof von 304 ...
1 / 11
95.000 € 950 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
100 m²
Batina, Draz
Baranja, Batina - prodaje se vikendica koja se nalazi na glavnoj cesti prema "Spomeniku na bitku kod Batine".Vikendica je u vrlo dobrom stanju, ne trazi velika ulaganja vremena i novca te je odmah sp...
1 / 25
3.000.000 € 5.000 €/m²
Haus zum Kauf
13 Zimmer
·
600 m²
Batina, Draz
Baranja, prodaje se poslovni kompleks povrsine 16.000 m² koji obuhvaca sest kuca namijenjenih turistickom najmu. Rijec je o uhodanom poslu s iznajmljivanjem soba te prostorom za druzenja i dogadanja....
1 / 10
28.000 € 622 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
45 m²
Knezevi Vinogradi
ID CODE: 1512782 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 15
80.000 € 96,62 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
828 m²
Darda
ID CODE: 1513368 Ana Koljderaj Buzancic Asistent u posredovanju Mob: 091/731-1802 Tel: 031/205-093 E-mail: ana.koljderaj@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dogma Tower Tel: 051/564-890 E-mail:...
1 / 9
Neu
80.000 € 667 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
120 m²
Sandora Petefija 98, Vardarac, Bilje
Zum Verkauf steht ein Haus mit einem Grundstück von insgesamt 6015 m2, das sich in der mitte von Vardarac befindet, an einem außergewöhnlichen Standort mit vielfältigen Möglichkeiten...
1 / 1
35.000 € 184 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
190 m²
Vardarac, Bilje (31327)
Osijek, Vardarac, Na prodaju - Kuca s velikom parcelom idealna za investiciju ili seoski turizamProdaje se kuca povrsine 190 m² smjestena na prostranoj parceli od cak 3.507 m², u mirnom mjestu Vardar...
1 / 12
Neu
23.000 € 371 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
Popovac
Zum Verkauf steht ein Erdgeschoss-Haus mit einer Fläche von 62 m² in einer ruhigen Gegend von Popovac, ideal für Familienleben, touristische Nutzung oder landwirtsch...
1 / 24
70.000 € 282 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
248 m²
Podolje, Popovac
Draz, Podolje - prodaje se uredena vikendica ukupne stambene povrsine 136 m² na zemljistu povrsine 248 m². Nekretnina se sastoji od katnice povrsine 136 m² koja se u prizemlju sastoji od hodnika, kuh...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?