Version: 8.26.0Navigation überspringen

3 Häuser zum Kauf in Kruševica

Haus zum Kauf 250.000 € 7 Zimmer 1.250 m² Krusevica Slavonski Samac
250.000 € 200 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
1.250 m²
Krusevica, Slavonski Samac
U mirnoj Krusevici, nedaleko Slavonskog Samca, smjestilo se prostrano obiteljsko imanje (1250 m2) koje nudi savrsen spoj ruralne idile i udobnosti. Idealno je za obitelji koje traze prostranost, priv...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 62.500 € 4 Zimmer 200 m² Slavonski Samac
Neu
62.500 € 313 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Slavonski Samac
ID CODE: 1512922 Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanju Mob: 099/444-3220 Tel: 031/205-093 E-mail: kresimir.vidakovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 60.000 € 1 Zimmer 60 m² Krusevica Slavonski Samac
60.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
60 m²
Krusevica, Slavonski Samac
Krusevica - kuca se nalazi u mirnom i uredenom naselju te predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski zivot ili kao ugodno utociste izvan gradske guzve. Smjestena je na prostranoj parceli na kojoj se, ...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Kruševica
Einfamilienhaus zum Kauf 450.000 € 4 Zimmer 120 m² 700 m² Grundstück Loborika/Marčana 52206
450.000 € 3.750 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
·
700 m² Grundstück
Loborika/Marčana (52206)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Freistehendes möbliertes Haus am Ortseingang, 6 km von der Stadt Pula, 15 km vom Meer entfernt. Typ de...
Haus zum Kauf 58.000 € 1 Zimmer 15.600 m² Velika Kopanica Velika Kopanica
58.000 € 3,72 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
15.600 m²
Velika Kopanica, Velika Kopanica
Predstavljamo prostrano imanje od 15600 m2, u Velikoj Kopanici strateski smjesteno uz drzavnu cestu D7. Ova iznimna lokacija osigurava izvrsnu prometnu povezanost i visoku vidljivost. Pozicija uz vit...
Einfamilienhaus zum Kauf 520.000 € 4 Zimmer 186 m² 386 m² Grundstück Marčana 52206
520.000 € 2.796 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
186 m²
·
386 m² Grundstück
Marčana (52206)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Freistehendes Ferienhaus mit Pool, Garage und Garten zu verkaufen. Das Haus besteht aus vier Schlafzim...
Haus zum Kauf 190.000 € 7 Zimmer 205 m² Zupanja Zupanja
Neu
190.000 € 927 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
205 m²
Zupanja, Zupanja
In Zupanja steht eine äußerst praktische Immobilie auf einem Grundstück mit zwei separaten Häusern zum Verkauf - ideal für eine große Familie, Mehrgenerationenwohnen oder als Kombination aus Wohnen u...
Haus zum Kauf 49.000 € 5 Zimmer 200 m² Strizivojna Strizivojna 31410
49.000 € 245 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Strizivojna, Strizivojna (31410)
Strizivojna, na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji, prodaje se obiteljska kuca koja obuhvaca 175 m2 stambenog prostora s pripadajucim pomocnim prostorijama i velikim zemljistem 2794 m2. Sastoji se od...
Haus zum Kauf 28.000 € 4 Zimmer 2.314 m² Stari Mikanovci
28.000 € 12,10 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
2.314 m²
Stari Mikanovci
ID CODE: 1513595 Maja Rajkovic Asistent u posredovanju Mob: 097/769-2171 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: maja.rajkovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 45.000 € 4 Zimmer 4.356 m² Stari Mikanovci
45.000 € 10,33 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
4.356 m²
Stari Mikanovci
ID CODE: 1513598 Maja Rajkovic Asistent u posredovanju Mob: 097/769-2171 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: maja.rajkovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 200.000 € 5 Zimmer 200 m² Zupanja
200.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Zupanja
ID CODE: 1513579 Maja Rajkovic Asistent u posredovanju Mob: 097/769-2171 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: maja.rajkovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 25.000 € 2 Zimmer 55 m² Stari Mikanovci
25.000 € 455 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
Stari Mikanovci
ID CODE: 1513653 Maja Rajkovic Asistent u posredovanju Mob: 097/769-2171 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: maja.rajkovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 28.000 € 3 Zimmer 80 m² Bosnjaci
Neu
28.000 € 350 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Bosnjaci
ID CODE: 1512797 Maja Rajkovic Asistent u posredovanju Mob: 097/769-2171 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: maja.rajkovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 21.000 € 1 Zimmer 60 m² Stari Mikanovci Stari Mikanovci
21.000 € 350 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
60 m²
Stari Mikanovci, Stari Mikanovci
Prodaje se kuca u Starim Mikanovcima, povrsine 55 m², smjestena na prostranom i pravilnom zemljistu od 581 m², sirine oko 26 metara. Nekretnina se nalazi na odlicnoj i frekventnoj lokaciji, sto je ci...
Haus zum Kauf 50.000 € 3 Zimmer 150 m² Ivankovo
50.000 € 333 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Ivankovo
ID CODE: FX133 Irena Ivic Asistent u posredovanju Mob: 095/358-4888 Tel: 031/205-093 E-mail: irena.ivic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 58.500 € 7 Zimmer 280 m² Ivankovo
58.500 € 209 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
280 m²
Ivankovo
ID CODE: 1513611 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 195.000 € 5 Zimmer 484 m² Djakovo
195.000 € 403 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
484 m²
Djakovo
Prodaje se obiteljska kuca u Dakovu sa prostorom za fitness. Kuca se nalazu u ulici Vatroslava Doneganija, okruzeno obiteljskim kucama. Kuca je izvedena na tri etaze, prizemlje, prvi kat i potkrovlje...
Haus zum Kauf 315.000 € 4 Zimmer 220 m² Djakovo
315.000 € 1.432 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
220 m²
Djakovo
ID CODE: 1512918 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 105.000 € 2 Zimmer 140 m² paviceva ulica Djakovo
105.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
140 m²
paviceva ulica, Djakovo
Dakovo, gradevinsko zemljiste povrsine 1007 m2, fronta je 19 m. Na zemljistu je kuca gradevina izvorno prije 1968 godine. Iza kuca je novija natkrivena nadstresnica, potencijalno za materijal za grad...
Haus zum Kauf 160.000 € 3 Zimmer 115 m² Dubrovacka 21 Djakovo
Neu
160.000 € 1.391 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
115 m²
Dubrovacka 21, Djakovo
Zum Verkauf steht ein Doppelhaus - Hochparterre mit einer Fläche von 115 m², das sich im Herzen von Dakovo befindet. Das Haus liegt in einer ruhigen...
Haus zum Kauf 330.000 € 190 m² Djakovo
330.000 € 1.737 €/m²
Haus zum Kauf
190 m²
Djakovo
Haus von 190 m2 steht zum Verkauf, auf einem 420 m2 großen Grundstück. Im Erdgeschoss des Hauses befinden sich eine Küche mit Wohnzimmer und ein Badezimmer. Im 1. Stock befinden sich drei Schlafzimme...
Haus zum Kauf 58.500 € 7 Zimmer 280 m² Ivankovo
58.500 € 209 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
280 m²
Ivankovo
ID CODE: 1511537 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 127.000 € 3 Zimmer 532 m² Dakovo Djakovo
Neu
127.000 € 239 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
532 m²
Dakovo, Djakovo
Dakovo, jedinstvena nekretnina u mirnom i izdvojenom dijelu grada, idealna za odmor, zivot u prirodi, turisticki najam ili poslovnu djelatnost. Imanje se nalazi daleko od susjednih kuca te pruza priv...
Haus zum Kauf 169.000 € 4 Zimmer 230 m² Dakovo Djakovo
169.000 € 735 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Dakovo, Djakovo
Dakovo, Centar, prostrana katnica u samom centru grada, smjestena u mirnoj ulici nadomak svih vaznih sadrzaja. Kuca se sastoji od dva potpuno odvojena stana, sto je cini idealnom za dvije obitelji, v...
Haus zum Kauf 69.500 € 2 Zimmer 160 m² Dakovo Djakovo
69.500 € 434 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
160 m²
Dakovo, Djakovo
Dakovo, Centar, sarmantna prizemnica povrsine 120 m2. Kuca se nalazi na parceli od 237 m2 i omogucuje ulaz automobilom u dvoriste. Nekretnina je idealna za obiteljski zivot ili za sve koji zele mir i...
Haus zum Kauf 280.000 € 7 Zimmer 420 m² Dakovo Djakovo
280.000 € 667 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
420 m²
Dakovo, Djakovo
Dakovo, strogi Centar, atraktivna visoka prizemnica nudi udobnost i prakticnost zivota u blizini svih sadrzaja. Kuca se sastoji od dva odvojena stana, s mogucnoscu odvajanja i na tri stambene jedinic...
Haus zum Kauf 450.000 € 5 Zimmer 520 m² Dakovo Djakovo 31400
450.000 € 865 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
520 m²
Dakovo, Djakovo (31400)
Na atraktivnoj lokaciji u centru Dakova prodaje se luksuzna kuca koja se prostire na tri etaze, s brojnim sadrzajima i pazljivo odabranim detaljima. Kuca je izgradena s naglaskom na kvalitetu i funkc...
Haus zum Kauf 145.000 € 2 Zimmer 240 m² Dakovo Djakovo
145.000 € 604 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
240 m²
Dakovo, Djakovo
Na prodaju je atraktivna nekretnina u Dakovu, smjestena na krizanju dviju ulica, koja se sastoji od obiteljske kuce, stambeno-poslovne zgrade i dvorista ukupne povrsine 298 m2.Prva kuca, povrsine 112...
Haus zum Kauf 239.000 € 3 Zimmer 392 m² Dakovo Djakovo
239.000 € 610 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
392 m²
Dakovo, Djakovo
Dakovo, strogi Centar, na izuzetno trazenoj i pristupacnoj lokaciji, kuca s posebnom atmosferom i velikim potencijalom. Smjestena u neposrednoj blizini katedrale, skola, doma zdravlja, trgovina, rest...
Haus zum Kauf 160.000 € 1 Zimmer 168 m² Dakovo Djakovo 31400
160.000 € 952 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
168 m²
Dakovo, Djakovo (31400)
Dakovo - atraktivna lokacija! Prizemnica 115 m2 s garazom i dodatnim prostorom 52 m2 u samom centru.Na prodaju je prizemna kuca povrsine 115 m2 smjestena na izuzetno atraktivnoj lokaciji u samom cent...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?