Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Sibinj

Haus zum Kauf 200.000 € 3 Zimmer 201 m² Sibinj Sibinj
200.000 € 995 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
201 m²
Sibinj, Sibinj
Na prodaju je prostrana obiteljska kuca u mirnom dijelu Sibinja. Kuca se nalazi na parceli od 722 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje otvo...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Sibinj
Haus zum Kauf 134.000 € 3 Zimmer 120 m² Slobodnica, Sibinj Sibinj
Neu
134.000 € 1.117 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
120 m²
Slobodnica, Sibinj, Sibinj
ID CODE: 1296 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 54.000 € 3 Zimmer 80 m² Slobodnica, Sibinj Sibinj
54.000 € 675 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Slobodnica, Sibinj, Sibinj
ID CODE: 1060 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 33.000 € 1 Zimmer 5.329 m² Sibinj
Neu
33.000 € 6,19 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
5.329 m²
Sibinj
ID CODE: 1511916 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 40.000 € 2 Zimmer 4.680 m² Sibinj
Neu
40.000 € 8,55 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
4.680 m²
Sibinj
ID CODE: 1511917 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Einfamilienhaus zum Kauf 300.000 € 5 Zimmer 400 m² 2.100 m² Grundstück Zagreb 1000
300.000 € 750 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
400 m²
·
2.100 m² Grundstück
Zagreb (1000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Unfertiges Einfamilienhaus in Zagreb, Kroatien, bestehend aus drei Etagen und Garage mit Werkstatt in ...
Einfamilienhaus zum Kauf 295.000 € 5 Zimmer 114 m² 592 m² Grundstück Zagreb 1000
295.000 € 2.588 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
114 m²
·
592 m² Grundstück
Zagreb (1000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. EFH mit Traumausblick, 5 Automin. vom Zentrum, BJ. 2000, 44 qm ausbaufähige Garage, herrlicher Garten,...
Haus zum Kauf 60.000 € 120 m² Brodski Stupnik
60.000 € 500 €/m²
Haus zum Kauf
120 m²
Brodski Stupnik
Zum Verkauf steht ein zweistöckiges Haus mit einer Wohnfläche von insgesamt 120m2 auf einem Grundstück von 300m2 mit einem umzäunten Hof, in attraktiver Lage an der Hauptstraße. Das Anwesen wurde im ...
Haus zum Kauf 700.000 € 25 Zimmer 872 m² Slavonski Brod
700.000 € 803 €/m²
Haus zum Kauf
25 Zimmer
·
872 m²
Slavonski Brod
ID CODE: 1511858 Vedrana Cocic Asistent u posredovanju Mob: 091/622-2262 Tel: 031/205-093 E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 40.000 € 1 Zimmer 100 m² Brodsko Vinogorje Slavonski Brod 35000
40.000 € 400 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
100 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod (35000)
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - dvoetazna vikendica s panoramskim pogledom na Slavonski Brod ukupne neto povrsine 62 m² (50 m² unutarnjeg prostora + 12 m² natkrivene terase), smjestena na zemljis...
Haus zum Kauf 470.000 € 7 Zimmer 232 m² Slavonski Brod
470.000 € 2.026 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
232 m²
Slavonski Brod
Prodaje se prekrasna obiteljska samostojeca kuca u Slavonskom Brodu 232 m2 sa unutarnjim bazenom 8x4 i saunom, P+Kat na okucnici od 594 m2. Kuca se nalazi na odlicnoj poziciji, idealna za uzivanje i ...
Haus zum Kauf 495.000 € 4 Zimmer 215 m² Bilice Bilice
495.000 € 2.302 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
215 m²
Bilice, Bilice
Sibenik, okolica, Renovirana i novouredena kuca katnica s bazenom nalazi se u mirnom obiteljskom predgradu Sibenika. Rijec je o samostojecoj kuci s bazenom, natkrivenom terasom, suncalistem, vrtom i ...
Haus zum Kauf 900.000 € 5 Zimmer 171 m² Bilice, Sibenik - Okolica Bilice
900.000 € 5.263 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
171 m²
Bilice, Sibenik - Okolica, Bilice
Zum Verkauf steht eine luxuriöse Villa mit Swimmingpool und großem Garten in Bilice bei Sibenik, in idealer Lage für Ruhe und Entspannung. Das Haus ist komplett möbliert und modern dekoriert und best...
Haus zum Kauf 259.000 € 4 Zimmer 170 m² Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod Slavonski Brod
259.000 € 1.524 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
170 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1271 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 139.000 € 6 Zimmer 220 m² Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod Slavonski Brod
139.000 € 632 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
220 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1176 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 289.000 € 4 Zimmer 115 m² Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod Slavonski Brod
289.000 € 2.513 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
115 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1067 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 75.000 € 2 Zimmer 50 m² Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod Slavonski Brod
75.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1255 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 40.000 € 1 Zimmer 40 m² Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod Slavonski Brod
40.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
40 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 177 Nino Bracun Agent s licencom Mob: 098 340 484 Tel: 035 448 862 E-mail: nino@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 75.000 € 10 Zimmer 160 m² Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod Slavonski Brod
75.000 € 469 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
160 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1156 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 400.000 € 3 Zimmer 260 m² Brodsko Vinogorje Slavonski Brod 35000
400.000 € 1.538 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
260 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod (35000)
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - vrhunski uredena obiteljska vila sa panoramskim pogledom na grad smjestena u prestiznom, mirnom dijelu Slavonskog Broda. Ova prostrana prizemnica s galerijom nudi ...
Haus zum Kauf 770.000 € 20 Zimmer 1.350 m² Brodsko Vinogorje Slavonski Brod
770.000 € 570 €/m²
Haus zum Kauf
20 Zimmer
·
1.350 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - potpuno opremljen i legaliziran pansion smjesten u Brodskom Vinogorju, mirnom i povisenom dijelu Slavonskog Broda, udaljen svega nekoliko minuta voznje od centra g...
Haus zum Kauf 380.000 € 6 Zimmer 320 m² Brodsko Vinogorje Slavonski Brod
380.000 € 1.188 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
320 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - prostrana obiteljska kuca ukupne neto povrsine 270 m², smjestena na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na grad. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak s bla...
Haus zum Kauf 217.000 € 3 Zimmer 117 m² Brodsko Vinogorje Slavonski Brod
217.000 € 1.855 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
117 m²
Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod
Slavonski Brod, Brodsko Vinogorje - moderna novogradnja obiteljska kuca 107,70 m² na kat s garazom, zapocete gradnje 2024. godine, smjestena u mirnom i trazenom dijelu Brodskog Vinogorja. Kuca je got...
Haus zum Kauf 186.000 € 3 Zimmer 86 m² Brodski Stupnik Brodski Stupnik
186.000 € 2.163 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
86 m²
Brodski Stupnik, Brodski Stupnik
ID CODE: 1276 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 69.000 € 2 Zimmer 50 m² Brodski Stupnik Brodski Stupnik
Neu
69.000 € 1.380 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Brodski Stupnik, Brodski Stupnik
ID CODE: 1294 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 89.000 € 3 Zimmer 63 m² Kolonija, Slavonski Brod Slavonski Brod
89.000 € 1.413 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
63 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1233 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 229.000 € 6 Zimmer 200 m² Kolonija, Slavonski Brod Slavonski Brod
229.000 € 1.145 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 852 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 165.000 € 4 Zimmer 180 m² Kolonija, Slavonski Brod Slavonski Brod
165.000 € 917 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1065 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 120.000 € 3 Zimmer 160 m² Kolonija, Slavonski Brod Slavonski Brod
120.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
160 m²
Kolonija, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1066 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 87.000 € 4 Zimmer 70 m² Jelas, Slavonski Brod Slavonski Brod
87.000 € 1.243 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
70 m²
Jelas, Slavonski Brod, Slavonski Brod
ID CODE: 1285 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?