Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Stara Kapela

Haus zum Kauf 650.000 € 6 Zimmer 375 m² Stara Kapela, Nova Kapela Nova Kapela
650.000 € 1.733 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
375 m²
Stara Kapela, Nova Kapela, Nova Kapela
ID CODE: 1055 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Stara Kapela
Haus zum Kauf 18.000 € 2 Zimmer 2.050 m² Nova Kapela
Neu
18.000 € 8,78 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
2.050 m²
Nova Kapela
Die Gemeinde Nova Kapela liegt im Herzen Slawoniens und bietet ein authentisches Erlebnis eines slawonischen Dorfes mit reicher Tradition und unberührter Natur. Sie befindet sich im ...
Haus zum Kauf 85.000 € 1 Zimmer 126 m² Nova Kapela
85.000 € 675 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
126 m²
Nova Kapela
Die Gemeinde Nova Kapela, im Herzen Slawoniens gelegen, bietet ein authentisches Erlebnis eines slawonischen Dorfes, reich an Tradition und unberührter Natur. Sie befindet sich im We...
Haus zum Kauf 7.000 € 543 m² Nova Kapela
Neu
7.000 € 12,89 €/m²
Haus zum Kauf
543 m²
Nova Kapela
Beschreibung der Immobilie Ein Haus in attraktiver Lage in der Nähe der Autobahn wird verkauft. Die Immobilie erfordert den Abriss und den Bau eines neuen Gebäudes. Das Grundstück is...
Haus zum Kauf 249.000 € 3 Zimmer 130 m² Oriovac
249.000 € 1.915 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Oriovac
ID CODE: IS1520276 Antonija Perhat Asistent u posredovanju Mob: 099/703-3714 Tel: 052/639-276 E-mail: antonija.perhat@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 42.000 € 8 Zimmer 190 m² Oriovac
42.000 € 221 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
190 m²
Oriovac
ID CODE: 1507381 Gabrijela Lovrinovic Agent s licencom Mob: 097/761-7229 Tel: 052 770 811 E-mail: gabrijela.lovrinovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-istra.com
Haus zum Kauf 205.000 € 3 Zimmer 334 m² Oriovac Oriovac
205.000 € 614 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
334 m²
Oriovac, Oriovac
U Oriovcu, na parceli od 1203 m2, smjestila se prostrana obiteljska kuca, ukupne povrsine 334 m2. Ova visekatnica prodaje se namjestena i opremljena, spremna za useljenje, idealna za obitelji koje tr...
Haus zum Kauf 265.000 € 8 Zimmer 344 m² Tekija Pozega
Neu
265.000 € 770 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
344 m²
Tekija, Pozega
Pozega, Jakova Gotovca, stambena kuca smjestena u Pozegi nudi jedinstvenu priliku za investiciju ili viseobiteljsko stanovanje. S ukupnom povrsinom od 344 m2, kuca se sastoji od cetiri etazne stamben...
Haus zum Kauf 59.900 € 2 Zimmer 205 m² Pozega
59.900 € 292 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
205 m²
Pozega
Pozega ist eine Stadt im Herzen Slawoniens, eingebettet in das fruchtbare Pozega-Tal, umgeben von Hügeln und Weinbergen. Aufgrund ihrer reichen Geschichte und ihres vielfältigen kulturellen Erbes wir...
Haus zum Kauf 300.000 € 5 Zimmer 777 m² Centar Pozega
300.000 € 386 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
777 m²
Centar, Pozega
U pjesackoj zoni grada Pozege prodaje se gradevinska cjelina koja obuhvaca dva poslovna prostora smjestena u ulicnom dijelu, te dvije odvojene stambene jedinice u dvoristu.Nekretnina se nalazi u stro...
Haus zum Kauf 239.000 € 5 Zimmer 189 m² Centar Pozega
239.000 € 1.265 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
189 m²
Centar, Pozega
Pozega, Miroslava Kraljevica, u samom centru grada nalazi se prekrasna kuca sa dvije stambene zgrade i poslovnim prostorom na parceli 658 m2 i 189 m2 stambenog prostora. Trenutno su 3 stambene jedini...
Haus zum Kauf 175.000 € 3 Zimmer 478 m² Centar Pozega
175.000 € 366 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
478 m²
Centar, Pozega
Pozega, Centar, prekrasna dvoetazna kuca u potpunosti adaptirana i uredena na vrhunskoj lokaciji udaljena svega 600 m od trga Sv. Trojstva. Izgradena je 2004. godine, odmah useljiva i prodaje se sa v...
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 225.000 € 6 Zimmer 220 m² Pozega
225.000 € 1.023 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
220 m²
Pozega
Pozega ist eine Stadt im Herzen Slawoniens, im fruchtbaren Pozega-Tal, umgeben von Hügeln und Weinbergen. Aufgrund ihrer reichen Geschichte und ihres vielfältigen kulturellen Erbes w...
Haus zum Kauf 160.000 € 4 Zimmer 306 m² Centar Pozega
160.000 € 523 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
306 m²
Centar, Pozega
Pozega, u mirnoj ulici Ljudevita Gaja nalazi se prekrasna obiteljska kuca sa prostranom okucnicom i garazom. Idealna je za obitelji koje traze komfor, prostranost i neposrednu blizinu gradu i svim bi...
Haus zum Kauf 90.000 € 4 Zimmer 170 m² Centar Pozega
90.000 € 529 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
170 m²
Centar, Pozega
Pozege, Domobranska 1, na jednoj od najpozeljnijih i najatraktivnijih ulica u gradu - prodaje se kuca za one koji traze savrsen spoj vrhunske lokacije i mirnog okruzenja, s obzirom na neposrednu bliz...
Haus zum Kauf 145.000 € 3 Zimmer 126 m² Nurkovac Brestovac
145.000 € 1.151 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
126 m²
Nurkovac, Brestovac
Pozega, Nurkovac, samo 6 km od zivahnog centra Pozege, smjestila se ova prekrasna, potpuno namjestena kuca, savrsena za obiteljski zivot ili kao mirna oaza za odmor. Izgradena 2009. godine, ova kuca ...
Haus zum Kauf 23.000 € 245 m² Oriovac
Neu
23.000 € 93,88 €/m²
Haus zum Kauf
245 m²
Oriovac
Zum Verkauf steht ein Haus an attraktiver Lage an der Hauptstraße. Die Immobilie erfordert eine umfassende Renovierung oder eignet sich zum Abriss und Neubau eines neuen Gebäudes. Das Grundstück ist ...
Haus zum Kauf 180.000 € 6 Zimmer 220 m² Pozega
180.000 € 818 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
220 m²
Pozega
Haus zum Kauf 495.000 € 4 Zimmer 215 m² Bilice Bilice
495.000 € 2.302 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
215 m²
Bilice, Bilice
Sibenik, okolica, Renovirana i novouredena kuca katnica s bazenom nalazi se u mirnom obiteljskom predgradu Sibenika. Rijec je o samostojecoj kuci s bazenom, natkrivenom terasom, suncalistem, vrtom i ...
Haus zum Kauf 900.000 € 5 Zimmer 171 m² Bilice, Sibenik - Okolica Bilice
900.000 € 5.263 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
171 m²
Bilice, Sibenik - Okolica, Bilice
Zum Verkauf steht eine luxuriöse Villa mit Swimmingpool und großem Garten in Bilice bei Sibenik, in idealer Lage für Ruhe und Entspannung. Das Haus ist komplett möbliert und modern dekoriert und best...
Haus zum Kauf 186.000 € 3 Zimmer 86 m² Brodski Stupnik Brodski Stupnik
186.000 € 2.163 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
86 m²
Brodski Stupnik, Brodski Stupnik
ID CODE: 1276 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 69.000 € 2 Zimmer 50 m² Brodski Stupnik Brodski Stupnik
Neu
69.000 € 1.380 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Brodski Stupnik, Brodski Stupnik
ID CODE: 1294 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 156.000 € 3 Zimmer 450 m² Jaksic
Neu
156.000 € 347 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
450 m²
Jaksic
Jakšic ist eine Gemeinde in der Gespanschaft Pozega-Slawonien, unweit der Stadt Pozega. Sie liegt im fruchtbaren Pozega-Tal, einer Region, die für ihre Landwirtschaft, ihren Weinbau und ihre unberühr...
Haus zum Kauf 50.000 € 1 Zimmer 120 m² Slavonski Kobas Oriovac 35255
50.000 € 417 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
120 m²
Slavonski Kobas, Oriovac (35255)
Slavonski Kobas, u mirnome selu i okruzena zelenom prirodom prodaje se sarmantna kuca s prostranim dvoristem i vocnjakom, idealna za obiteljski zivot ili odmor u prirodi.Kuca se prostire na 120m2 ras...
Haus zum Kauf 60.000 € 120 m² Brodski Stupnik
60.000 € 500 €/m²
Haus zum Kauf
120 m²
Brodski Stupnik
Zum Verkauf steht ein zweistöckiges Haus mit einer Wohnfläche von insgesamt 120m2 auf einem Grundstück von 300m2 mit einem umzäunten Hof, in attraktiver Lage an der Hauptstraße. Das Anwesen wurde im ...
Haus zum Kauf 160.000 € 3 Zimmer 192 m² Novi Mihaljevci Pozega
Neu
160.000 € 833 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
192 m²
Novi Mihaljevci, Pozega
Pozega, Novi Mihaljevci, prodaje se obiteljska kuca u Mihaljevcima, nadomak Pozege. Nekretnina se nalazi na parceli s dvoristem, pomocnim prostorijama i garazom od 687 m2 te dodatnim poljoprivrednim ...
Haus zum Kauf 200.000 € 3 Zimmer 201 m² Sibinj Sibinj
200.000 € 995 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
201 m²
Sibinj, Sibinj
Na prodaju je prostrana obiteljska kuca u mirnom dijelu Sibinja. Kuca se nalazi na parceli od 722 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje otvo...
Haus zum Kauf 134.000 € 3 Zimmer 120 m² Slobodnica, Sibinj Sibinj
Neu
134.000 € 1.117 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
120 m²
Slobodnica, Sibinj, Sibinj
ID CODE: 1296 Ante Jerkovic Agent s licencom Mob: +385914457777 Tel: 035448862 Fax: 035448862 E-mail: ante@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 54.000 € 3 Zimmer 80 m² Slobodnica, Sibinj Sibinj
54.000 € 675 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Slobodnica, Sibinj, Sibinj
ID CODE: 1060 Edi Bracun Agent s licencom Mob: +385 95 8939 386 Tel: 035 448 862 E-mail: edi@trgo-invest-nekretnine.hr www.trgo-invest-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 360.000 € 5 Zimmer 250 m² Ciglenik 389 Kutjevo
Neu
360.000 € 1.440 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
Ciglenik 389, Kutjevo
Zum Verkauf steht ein eigentümliches Anwesen mit einer alten Wassermühle, das sich in einer ruhigen und abgelegenen natürlichen Umgebung befindet, weit weg von Siedl...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?