Na mirnoj lokaciji u blizini sredista Varazdina, u modernoj novoj zgradi s tek cetiri stana, prodaje se izniman dvoetazni stan koji nudi sve sto suvremeni obiteljski zivot zahtijeva - prostor, udobno...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Jalkovec
1 / 24
450.000 € 4.545 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
99 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
Prodaje se krasno renovirani 5-sobni stan u strogom centru baroknog Varazdina Stan se prodaje potpuno namjesten, kao na fotografijama, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Osnovne inform...
1 / 9
725.000 € 3.311 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
219 m²
·
2. Geschoss
Varazdin
NOVOGRADNJA - Penthouse - 219.70m2 U ponudi su moderni stanovi vrhunske gradnje i opreme, izvedeni po principu "kljuc u ruke", s naglaskom na energetsku ucinkovitost, kvalitetne materijale i suvremen...
1 / 12
265.045 € 3.082 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
86 m²
Varazdin
U mirnom dijelu Varazdina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Rijec je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku ucinkovitost i dugorocno ugodan z...
1 / 3
Neu
208.600 € 3.536 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
59 m²
·
2. Geschoss
Varazdin
ID CODE: VZ3708 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 6
260.000 € 1.156 €/m²
Wohnung zum Kauf
225 m²
Varazdin
Zu verkaufen ist ein freistehendes Geschäftsgebäude, vollständig getrennt von Wohngebäuden, strategisch positioniert an einem äußerst frequentierten und vielversprechenden Standort in Varazdin. Diese...
1 / 24
Neu
682.178 € 3.898 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
175 m²
·
2. Geschoss
Varazdin
PRODAJA, STAN, VARAZDIN, CENTAR. Luksuzni potpuno namjesten novi stan s bazenom, na drugom katu u centru Varazdina, u ukupnoj velicini od 175, 92 m2. Povrsinski se sastoji od: ulaznog prostora od 11....
1 / 7
Neu
366.065 € 3.520 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
104 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
PRODAJE SE moderan stan u novogradnji bruto povrsine (NKP 104,59 m2) smjesten na 1. katu stambeno-poslovne zgrade visoke kvalitete u mirnom i atraktivnom okruzenju, blizina centra Varazdina. Stan se ...
1 / 2
179.150 € 2.523 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
71 m²
·
2. Geschoss
Varazdin
Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smjestenog na odlicnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varazdinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Povrsina: 71,66 m Kat: 2. Ra...
1 / 12
180.000 € 3.000 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
·
9. Geschoss
Varazdin
Prodaje se kvalitetno odrzavan i izuzetno osvijetljen dvosoban stan povrsine 59,45 m2, smjesten na 9. katu od 11 u dobro gradenoj zgradi s dva lifta. Idealno za obitelj ili investiciju - mogucnost la...
1 / 13
223.840 € 3.244 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
69 m²
Varazdin
PRODAJA, NOVOGRADNJA, VARAZDIN, 3-SOBAN STAN (S4), POVRSINA 69,95m2 Na odlicnoj lokaciji u gradu, novogradnja s useljenjem ljeto/2027.g. urbana vila s predivnim prostranim 3-sobnim stanom kojem pripa...
1 / 2
559.356 € 4.206 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
133 m²
·
3. Geschoss
Varazdin
Exklusives Apartment in Neubau in einer der begehrtesten Lagen in Varazdin Kapucinski trg. Dieses im Bau befindliche Gebäude setzt neue Wohnstandards und bietet die perfekte Balance zwischen Privatsp...
1 / 18
279.488 € 3.583 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
78 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
Varazdin | Cetverosobni stan 78,9 m2 + terasa | 1. kat | Novogradnja | Odmah useljivo U mirnom dijelu Varazdina, na odlicnoj lokaciji blizu gradske jezgre, nudi se na prodaju prostrani cetverosobni s...
1 / 10
200.000 € 2.899 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
69 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
ID CODE: VZ3661 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 16
215.332 € 2.626 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
82 m²
·
8. Geschoss
Varazdin
3- SOBAN STAN U NOVOGRADNJI SA PARKIRNIM MJESTOM U PODZEMNOJ GARAZI, STAN POVRSINE 76,82 m2 + PARKIRNO MJESTO U PODZEMNOJ GARAZI 12 m2 ( u koeficijentu x 0,5 = 6 m2 ), novo, nekoristeno, 2 lifta, odv...
1 / 7
160.320 € 3.206 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
ID CODE: VZ3290 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
169.740 € 3.395 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
50 m²
Varazdin
NOVOGRADNJA - dvosobni stan od 50.35m2 + 62.30m2 dvorista U ponudi su moderni stanovi vrhunske gradnje i opreme, izvedeni po principu "kljuc u ruke", s naglaskom na energetsku ucinkovitost, kvalitetn...
1 / 22
930.000 € 1.476 €/m²
Wohnung zum Kauf
9 Zimmer
·
630 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
ID CODE: VZ3305 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
345.000 € 2.634 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
131 m²
·
2. Geschoss
Varazdin
VERKAUF, WOHNUNG 5-ZIMMER, VARAZDIN-ZENTRUM, 131m2. Charakteristische Wohnung an ausgezeichneter Lage im Zentrum von Varazdin. Voll möbliert und sehr funktional. Aufgrund des Konzepts besteht die Mög...
1 / 2
186.316 € 2.624 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
·
4. Geschoss
Varazdin
Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smjestenog na odlicnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varazdinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Povrsina: 71,66 m Kat: 4. Ra...
1 / 12
165.000 € 2.230 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
74 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3027 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
161.120 € 3.222 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Varazdin
PRODAJA, NOVOGRADNJA, VARAZDIN, 2-SOBAN STAN (S3), POVRSINA 50,35m2 Na odlicnoj lokaciji u gradu, novogradnja s useljenjem ljeto/2027.g. urbana vila s predivnim -sobnim stanom u prizemlju kojem pripa...
1 / 25
450.000 € 4.545 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
99 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
ID CODE: VZ3512 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 3
196.000 € 3.213 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
61 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
ID CODE: VZ2761 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 18
420.000 € 1.818 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
231 m²
·
1. Geschoss
Varazdin
Es gibt Immobilien, die kauft man, und es gibt solche, die man von der Geschichte erbt. Ihnen bietet sich eine seltene Gelegenheit, einen Raum im Herzen des barocken Varazdin zu übernehmen, an einem ...
1 / 9
198.000 € 3.736 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
53 m²
·
3. Geschoss
Bronx, Varazdin
Varazdin, Bronx - ugodan i pazljivo odrzavan stan smjesten u kvalitetnoj zgradi na izuzetno trazenoj lokaciji. Zahvaljujuci izvrsnom rasporedu prostorija, stan pruza osjecaj prostranosti.Posebnu vrij...
1 / 5
263.215 € 3.061 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
86 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3403 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 20
682.188 € 4.013 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
170 m²
·
2. Geschoss
Zrinskih Frankopana, Varazdin
Varazdin, centar, u ponudi je luksuzan, potpuno namjesten i vrhunski opremljen stan ukupne korisne povrsine 170 m² (zatvoreni prostor 137 m²), smjesten u prestiznoj novogradnji na odlicnoj lokaciji, ...
1 / 2
786.480 € 4.013 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
196 m²
·
2. Geschoss
Varazdin
1 / 25
420.000 € 1.818 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
231 m²
Varazdin
ID CODE: VZ754 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?