Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Wohnung zum Kauf in Stančić

Wohnung zum Kauf 762.000 € 3 Zimmer 95 m² 3. Geschoss Petrova Masiceva - Dobri dol
762.000 € 8.021 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
95 m²
·
3. Geschoss
Petrova, Masiceva - Dobri dol
Zagreb, Petrova, prodaje se cetverosobni stan zatvorene povrsine 87 m2 na trecem katu novogradnje s liftom od ukupno 6 stanova, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zagrebu.Stan se sastoji od dne...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Stančić
Wohnung zum Kauf 1.208.000 € 4 Zimmer 159 m² 5. Geschoss Ruzmarinka
1.208.000 € 7.597 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
159 m²
·
5. Geschoss
Ruzmarinka
Stan, Prodaja, Maksimir, Kvatric, Novogradnja, Penthouse, 4s, 159m2. Stan U16 je smjesten na petom katu ukupne povrsinu 158,95 m. Sastoji se od ulaznog hodnika, pretprostora, open space boravka s kuh...
Wohnung zum Kauf 944.989 € 4 Zimmer 129 m² 3. Geschoss Ruzmarinka
944.989 € 7.326 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
·
3. Geschoss
Ruzmarinka
Stan, Prodaja, Maksimir, Kvatric, Novogradnja, 4s, 129m2. Stan D13 je smjesten na trecem katu ukupne povrsinu 129m. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space boravka s kuhinjom i blagovaonicom s izla...
Wohnung zum Kauf 849.000 € 5 Zimmer 133 m² Ruzmarinka
849.000 € 6.383 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
133 m²
Ruzmarinka
www.biliskov.com ID: 13752 Maksimir, in der Nähe der Wirtschaftsfakultät Penthouse mit einer Fläche von 132,95 m im 3. Stock einer urbanen Villa Neubau mit geplanter Fertigstellung im fruhling 2026. ...
Wohnung zum Kauf 795.470 € 4 Zimmer 110 m² 1. Geschoss Ruzmarinka
795.470 € 7.232 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
110 m²
·
1. Geschoss
Ruzmarinka
Stan, Prodaja, Maksimir, Kvatric, Novogradnja, 4s, 110m2. Stan D8 je smjesten na prvom katu ukupne povrsinu 110m. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space boravka s kuhinjom i blagovaonicom s izlazo...
Wohnung zum Kauf 245.000 € 3 Zimmer 65 m² 10. Geschoss Srednjaci, Tresnjevka - Jug Knezija - Srednjaci
245.000 € 3.769 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
65 m²
·
10. Geschoss
Srednjaci, Tresnjevka - Jug, Knezija - Srednjaci
ID CODE: 2149 Branka Vogrinec Agent Mob: +385 95 840 4080 Tel: +385 1 638 2643 E-mail: branka@rina-nekretnine.hr www.rina-nekretnine.hr
Wohnung zum Kauf 190.000 € 3 Zimmer 75 m² 1. Geschoss Dugo Selo
190.000 € 2.533 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Dugo Selo
ID CODE: 43271 Mirna Lukic Agent pripravnik Mob: +385 99 769 9927 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: mirna@dux-nekretnine.hr www.dux-nekretnine.hr
Wohnung zum Kauf 198.000 € 2 Zimmer 75 m² 1. Geschoss Prozorje, Dugo Selo - Okolica Dugo Selo
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-11
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-10
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-9
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-8
Wohnung zum Kauf 198.000 € 2 Zimmer 75 m² Prozorje, Dugo Selo - Okolica Dugo Selo
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-6
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-7
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-4
198.000 € 2.640 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Prozorje, Dugo Selo - Okolica, Dugo Selo
ID CODE: 4006-5
Wohnung zum Kauf 190.000 € 3 Zimmer 75 m² Dugo Selo
190.000 € 2.533 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Dugo Selo
ID CODE: 43193 Mirna Lukic Agent pripravnik Mob: +385 99 769 9927 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: mirna@dux-nekretnine.hr www.dux-nekretnine.hr
Wohnung zum Kauf 435.000 € 5 Zimmer 145 m² 4. Geschoss Dugo Selo
Neu
435.000 € 3.000 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
145 m²
·
4. Geschoss
Dugo Selo
Zum Verkauf steht eine exklusive Wohnung mit Abstellraum im Zentrum von Dugo Selo. Die Wohnung besteht aus Wohnzimmer + Küche + Essbereich, 4 Schlafzimmern, 2 Badezimmern mit WC, Gäste-WC, zwei Terra...
DOM EKSPERT d.o.o.
Wohnung zum Kauf 255.000 € 4 Zimmer 106 m² Dugo Selo
255.000 € 2.406 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
106 m²
Dugo Selo
ID CODE: 3021
Wohnung zum Kauf 220.000 € 3 Zimmer 62 m² 1. Geschoss Dugo Selo
220.000 € 3.548 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
·
1. Geschoss
Dugo Selo
ID CODE: ZG887045 Dino Matijevic Asistent u posredovanju Mob: 091/260-2017 Tel: 01/647-3011 E-mail: dino.matijevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 299.000 € 4 Zimmer 110 m² Dugo Selo - Centar, Dugo Selo Dugo Selo
299.000 € 2.718 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
110 m²
Dugo Selo - Centar, Dugo Selo, Dugo Selo
ID CODE: 6332 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Wohnung zum Kauf 209.500 € 3 Zimmer 78 m² 2. Geschoss Dugo Selo - Centar, Dugo Selo Dugo Selo
209.500 € 2.686 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
78 m²
·
2. Geschoss
Dugo Selo - Centar, Dugo Selo, Dugo Selo
ID CODE: 461 Kristian Mikec Direktor Mob: 095 299 9996 E-mail: k.mikec@homefinder.hr www.homefinder.hr
Wohnung zum Kauf 290.000 € 4 Zimmer 136 m² Dugo Selo
Neu
290.000 € 2.132 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
136 m²
Dugo Selo
Zum Verkauf steht eine exklusive, dreistöckige Luxuswohnung - Neubau mit Garten und zwei Parkplätzen an einer ausgezeichneten Lage in Dugo Selo. Diese Immobilie liegt in unmittelbarer Nähe aller wich...
Wohnung zum Kauf 269.000 € 4 Zimmer 275 m² 1. Geschoss Dugo Selo
Neu
269.000 € 978 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
275 m²
·
1. Geschoss
Dugo Selo
PRODAJA, STAN, DUGO SELO, Zagrebacka, 275m2, stan 5-soban u kuci s potkrovljem, vrtom i terasom, te garazom s ljetnom kuhinjom. Stan ima zatvorenog stambenog prostora 194m2 koji se proteze na 2 etaze...
Wohnung zum Kauf 378.054 € 3 Zimmer 140 m² 3. Geschoss Dugo Selo - Centar Dugo Selo
378.054 € 2.700 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
140 m²
·
3. Geschoss
Dugo Selo - Centar, Dugo Selo
Dugo Selo, moderan cetverosoban penthouse zatvorene povrsine 106,07 m2, polunatkrivena terasa 95,20 m2, loggia 5,18 m2 s direktnim pristupom liftom u stan na 3. katu odlicne zgrade novije gradnje izg...
Wohnung zum Kauf 289.000 € 4 Zimmer 159 m² Dugo Selo
289.000 € 1.818 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
159 m²
Dugo Selo
ID CODE: ZG69185 Jan Radic Agent s licencom Mob: 099/507-8229 Tel: 01/647-3011 E-mail: jan.radic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 306.300 € 4 Zimmer 102 m² Dugo Selo
Neu
306.300 € 3.003 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
102 m²
Dugo Selo
Zum Verkauf steht eine exklusive Wohnung mit Parkplatz im Zentrum von Dugo Selo. Die Wohnung besteht aus Wohnzimmer + Küche + Esszimmer, 1 Schlafzimmer, Badezimmer mit WC. Die Wohnung befindet sich i...
DOM EKSPERT d.o.o.
Wohnung zum Kauf 290.000 € 4 Zimmer 135 m² Dugo Selo
290.000 € 2.148 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
135 m²
Dugo Selo
Zum Verkauf steht eine moderne, zweigeschossige 4-Zimmer-Wohnung mit eigenem Garten und Dachterrasse in Dugo Selo. Die beheizte Wohnfläche beträgt 102,74 m², mit allen Zubehörflächen (Garten, Dachter...
Wohnung zum Kauf 175.000 € 3 Zimmer 68 m² 3. Geschoss Dugo Selo
175.000 € 2.574 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
68 m²
·
3. Geschoss
Dugo Selo
PRODAJA, STAN, DUGO SELO, 68m2, Kolodvorska, 3-soban. Stan ima 64m2 zatvorenog prostora; hodnik/predprostor, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, 2 spavace sobe, kupaonica s wc-om. Balkon koji je...
Wohnung zum Kauf 197.704 € 3 Zimmer 76 m² Brezovec Zelinski Sveti Ivan Zelina
197.704 € 2.601 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
76 m²
Brezovec Zelinski, Sveti Ivan Zelina
Cetverosoban stan ukupne neto korisne povrsine 76,04 m2 smjesten u prizemlju.Sastoji se od 2 hodnika, wc-a, 3 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom te kuhinje.Pripadaju mu natkrive...
Studio zum Kauf 119.418 € 1 Zimmer 45 m² Brezovec Zelinski Sveti Ivan Zelina
119.418 € 2.654 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
45 m²
Brezovec Zelinski, Sveti Ivan Zelina
Dvosoban stan ukupne neto korisne povrsine 45,93 m2 smjesten u prizemlju.Sastoji se od hodnika, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje te spavace sobe.Pripada mu vanjsko parkirno mjesto....
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?