Version: 8.26.0Navigation überspringen
390.000 €
1 Zimmer  •  702 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
390000 €
556 €/m²
1 Zimmer  •  702 m²

Haus 702m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Lovrec

Ekskluzivno prodajem stabmeno-poslovni objekt u strogom centru mjesta Lovrec. Ukupna povrsina objekta iznosi 702,48 m2 na tri etaze i to etaza prizemlja 310,17 m2, prvog kata 218,02 i drugog kata 174,29 m2. Ukupna povrsina parcele iznosi 1557 m2.
Objekt kao i sama lokacija pogledni su za obavljanje vise vrsta djelatnosti (staracki dom, ugostiteljski objekt, motel, tihi proizvodni pogon...) ili za cjelogodisnje stanovanje.
Do objekta vodi asfalni put koja je direktno povezan sa glavnom prometnicom Imotski-Split.
Sva infrastruktura na objektu. Vlasnistvo je uredno i cisto 1/1 bez tereta. Objekt posjeduje sve dozvole.
Molimo samo ozbiljne ponude.
Razgledavanje nekretnine moguce je iskljucivo uz potpisivanje Ugovora o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane uz kupoprodaju nekretnine, a sve u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Naravno, u skladu sa Opcim uvjetima poslovanja naplacuje se agencijska provizija.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
390000 €
555,56 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Lovrec