Prodaje se samostojeca kamena kuca u vrlo dobrom stanju u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec, nedaleko od grada Imotskog. Ukupna povrsina kuce iznosi 150 m2 i sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. ...
1 / 25
Neu
179.000 € 1.193 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
150 m²
Lovrec
Wir vermitteln den Verkauf eines wundervollen märchenhaften Hauses in Lovrec. Das Familienhaus befindet sich in Mrnjavci, einem Ort mit reicher und bunter Geschichte. Das Dorf wird vor 500 Jahren ers...
1 / 25
200.000 € 1.333 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
150 m²
Lovrec, Lovrec (21257)
Sarmantna obiteljska kamena kuca nalazi se na mirnoj lokaciji u srcu Imotske krajine. Proteze se na tri etaze, ukupne stambene povrsine 150 m2 ,na zemljistu povrsine 130 m2.U prizemlju kuce nalazi se...
1 / 15
Neu
178.000 € 1.780 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Lovrec
PRILIKA!! SNIZENO!!! Prodaje se prekrasna obiteljska kuca u Mrnjavcima, zaseoku bogate i sarolike povijesti. Selo se prvi put spominje prije 500 godina, a osnovali su ga, prema pisanim zapisima i pre...
1 / 15
Neu
115.000 € 605 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
190 m²
Lovrec
Prodaju se samostojece kamene kuce u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuca iznosi 190 m2 i to kuca a) 55 m2, kuca b) 135 m2. Kuce se nalaze jedna nasuprot drug...
1 / 10
390.000 € 556 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
702 m²
Lovrec
Ekskluzivno prodajem stabmeno-poslovni objekt u strogom centru mjesta Lovrec. Ukupna povrsina objekta iznosi 702,48 m2 na tri etaze i to etaza prizemlja 310,17 m2, prvog kata 218,02 i drugog kata 174...
1 / 17
250.000 € 1.136 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
220 m²
Lovrec
Prodaju se cetiri kamene kuce ukupne povrsine 220 m2 sa velikm zemljistem od 13000 m2 u mjestu Mrnjavci - Lovrec. Kuce su kompletno za adaptaciju. Odlicna prilika za investiranje, jer se nakon zavrse...
1 / 5
Neu
29.000 € 426 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
Lovrec
Prodaju se dvije kamene kuce (medusobno povezane) u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuca iznosi 68 m2. Kucama pripada i okucnica u povrsini od 100 m2 na kojoj...
1 / 11
155.000 € 605 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
256 m²
Lovrec
Prodaju se 4 kamene kamene kuce u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina svih kuca iznosi 256 m2 i to kuca a) 55 m2, kuca b) 135 m2 i kuca c) 68 m2. Kuce se nalaze j...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Lovreć
1 / 25
Neu
800.000 € 1.081 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
740 m²
Cista Provo
INVESTITIONSMÖGLICHKEIT HAUS FÜR TOURISTISCHE ZWECKE IN CISTI PROVO Einzigartige Immobilie in Cisti Provo, die Ruhe und die Natur des dalmatinischen Hinterlandes bietet, perfekt für touristische Zwec...
1 / 25
450.000 € 4.737 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
95 m²
Lokvicici, Lokvicici
U mirnim Lokvicicima kod Imotskog, prodaje se moderna kuca za odmor s vanjskim bazenom, terasom za druzenje i prostranom okucnicom.Kuca ima 91 m2, a smjestena je na parceli od ukupno 535 m2.Unutarnji...
LABIN d.o.o.
1 / 2
990.000 € 1.179 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
840 m²
·
2.200 m² Grundstück
CISTA PROVO
Dieses Haus mit einer Bruttogröße von 840 m2, netto 760 m2, mit 6 Schlafzimmern, 7 Bädern und einer Gästetoilette ist eine der besten Investitionsmöglichkeiten, die wir zu bieten haben. Der Hof diese...
1 / 16
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
760 m²
Cista Provo, Cista Provo
Prekrasno imanje u srcu Dalmatinske zagore prostire se na parceli velicine 2 250 m2 s kucom stambene povrsine 760 m2 u potpunost opremljena i u funkciji turistickog iznajmljivanja. Kuca se proteze na...
1 / 25
149.000 € 1.263 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
118 m²
Sestanovac
Haus mit Potenzial, Katuni, Sestanovac In einer ruhigen und authentischen Umgebung des dalmatinischen Hinterlandes, im Ort Katuni in der Gemeinde Sestanovac, befindet sich dieses Haus, das eine ideal...
1 / 25
795.000 € 2.650 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
300 m²
Rastovac, Zagvozd
Otkrijte luksuznu oazu u Zagvozdu, Rastovac! Nova, izvanredna vila u idilicnom zaseoku Zagvozd spaja modernu eleganciju, udobnost i potpunu privatnost. Idealna je za obiteljski zivot, odmor ili kao i...
1 / 18
580.000 € 2.071 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
280 m²
Rastovac, Zagvozd (21000)
Atraktivna dvokatnica ukupne povrsine 280 m2 na zemljistu povrsine 833 m2. Prva etaza povrsine 150 m2 se sastoji od kuhinje, blagovaonice, prostranog dnevnog boravka, kupaonice i master spavace sobe....
1 / 5
170.000 € 1.532 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
111 m²
Arzano, Cista Provo
Tomislavgrad, uz obalu Buskog jezera, na tromedi Bosne, Dalmacije I Hercegovine krece projekt gradnje sedam kuca za odmor.Svaka od kuca prizemnica bruto povrsine 111 m2 sastoji se od hodnika, kupaoni...
1 / 25
750.000 € 4.167 €/m²
Villa zum Kauf
6 Zimmer
·
180 m²
·
1.000 m² Grundstück
Imotski (21264)
- Einladende Grundstücksfläche von ca. 1.000 m² - Anwesen bestehend aus einem Haus, einem Nebengebäude und einem Anbau - Komplette Renovierung der Gebäude im Jahr 2022 - Haupthaus mit sechs Schlafzim...
1 / 12
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
3 m²
Prolozac
Wir vermitteln beim Verkauf einer luxuriös eingerichteten Immobilie im Herzen von Imotski. Die Villa mit einer Fläche von 277 m2 befindet sich in ruhiger Lage, ideal für längere Familienurlaube und v...
1 / 5
299.500 € 1.721 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
174 m²
·
300 m² Grundstück
Karin Gornji (23452)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. TOP Haus in Karin Gornji am Meer (Kreis Zadar), Grad Obrobvac. ca. 30 km vom Flughafen Zadar am Karins...
1 / 12
800.000 € 1.078 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
742 m²
Cista Provo
Prodaje se kompletno namjestena obiteljska kuca - vila "Maca" u mjestu Cista Provo. Ukupna povrsina vile je 742 m2 na cetiri etaze (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat). U podrumu se nalazi ostava, v...
1 / 8
1.000 € 1,15 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
866 m²
Brela
Posredujemo u prodaji kuce na odlicnoj lokaciji-Brela udaljene svega 100 metara od mora. Kuca se sastoji od dva dijela koja povezuje bazen: prvi dio u visokom Roh-Bau stanju namijenjenom za zivot te ...
1 / 25
Neu
950.000 € 1.501 €/m²
Haus zum Kauf
13 Zimmer
·
633 m²
Baska Voda
Investitionsmöglichkeit in Baska Voda! DIE IMMOBILIE IST VOLLSTÄNDIG BEREIT FÜR DIE TOURISTISCHE SAISON! Dieses geräumige, freistehende Haus mit einer Gesamtfläche von 633 m2 bietet ein außergewöhnli...
1 / 14
125.000 € 310 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
403 m²
Cista Provo
Ekskluzivno prodajemo stambeno-poslovni objekt u mjestu Jasenak (Svib, Cista Provo). Ukupna povrsina objekta iznosi 403 m2, a povrsina parcele je 1441 m2. Objekt se nalazi na iznimnoj mirnoj i intimn...
1 / 23
265.000 € 981 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
270 m²
·
542 m² Grundstück
Grabovac (21250)
Kurzbeschreibung haus-grabovac-gaesteeinheiten-tourismuslage Objekt Immobilien nahe Plitvicka Jezera mit bestehender Nutzung sind gefragt. Dieses Haus bietet vier Einheiten, renovierte Apartments (20...
1 / 6
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
6 m²
Baska Voda
Wir vermitteln beim Verkauf einer Villa im Bau, gelegen in Baska Voda an der wunderschönen Makarska Riviera. Das Anwesen wird auf einem Grundstück mit einer Gesamtfläche von 682 m2 gebaut und besteht...
1 / 24
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
150 m²
Grubine, Podbablje, Podbablje
Eine moderne, hochwertig eingerichtete 150 m² große Villa steht zum Verkauf. Sie befindet sich auf einem großzügigen 1040 m² großen Grundstück in der ruhigen und idyllischen Umgebung des dalmatinisch...
Gewerblicher Anbieter
1 / 10
550.000 € 2.292 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
240 m²
Baska Voda
Zum Verkauf steht ein sehr geräumiges Apartmenthaus in der Nähe des Meeres und des Zentrums von Baska Voda. Die Fläche des Hauses beträgt 240 m und erstreckt sich über das Erdgeschoss, den ersten und...
1 / 9
1.950.000 € 4.392 €/m²
Villa zum Kauf
5 Zimmer
·
444 m²
·
502 m² Grundstück
Makarska (21320)
- Moderne, neu erbaute Villa - Ruhige und naturbelassene Lage in Baska Voda - Sehr Zentrale Lage, ca. 600 m vom Stadtzentrum entfernt - Nur etwa 130 Meter vom schönen Strand entfernt - Nettonutzfläch...
1 / 25
1.550.000 € 516.667 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
3 m²
Brela
In attraktiver Lage in Brela, mit Panoramablick auf das Meer und die Inseln, steht eine neu erbaute Luxusvilla mit einer Fläche von 317 m² zum Verkauf, die sich auf einem Grundstück von 515 m² befind...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?