Version: 8.26.0Navigation überspringen
800.000 €
10 Zimmer  •  742 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
800000 €
1.078 €/m²
10 Zimmer  •  742 m²

Villa 742m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Cista Provo

Prodaje se kompletno namjestena obiteljska kuca - vila "Maca" u mjestu Cista Provo. Ukupna povrsina vile je 742 m2 na cetiri etaze (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat). U podrumu se nalazi ostava, vinski podrum i cisterna za vodu. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, hodnik, radna soba, stepeniste, dnevni boravak, kuhinja sa blagovaonicom, ostava, garaza, sauna i velika terasa. Na prvom katu smjestene su cetiri spavace sobe, a svaka posjeduje vlastitu kupaonicu, ostava te dvije terase. Na drugom katu ( visoko potkrovlje) nalaze se dva namjestena apartmana. Oprema vile: solarno grijanje, podno grijanje, centralni usisivac, kompletan video nadzor, hrastovi parket, kameno stubiste, inox ograde, dva kamina, protuprovalna i protupozarna vrata. Vila takoder posjeduje veliko igraliste uz kucu, vanjsku sjenicu te automatizirani bazen. Povrsina okucnice iznosi 2200 m2. Vlasnicki list kao i sva dokumentacija su uredni i cisti. Energetski certifikat razred A+.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
800000 €
1.078,17 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Cista Provo
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Badezimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Agencija AjdukDein Kontakt
Online-ID: 24JLUIDJJMI8
Referenznummer: 6593018_71