Version: 8.26.0Navigation überspringen
155.000 €
10 Zimmer  •  256 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
155000 €
605 €/m²
10 Zimmer  •  256 m²

Haus 256m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Lovrec

Prodaju se 4 kamene kamene kuce u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina svih kuca iznosi 256 m2 i to kuca a) 55 m2, kuca b) 135 m2 i kuca c) 68 m2.
Kuce se nalaze jedna nasuprot druge, a dvoriste je takoder povezano izmedu njih. Okucnica ima povrsinu od 350 m2 na kojoj ima dovoljno mjesta za parking, bazen te ostale potrebne sadrzaje.
Kuca a) je u dobrom stanju i pogodno je za boravak dok je kucama b) i c) potrebna kompletna adaptacija. Sva infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini. Pristup je osiguran sa javne povrsine (asfaltna ulica).
Nalaze se na mirnoj i osuncanoj lokaciji, udaljene svega 20min od mora i Makarske rivijere. Uz potrebna ulaganja ove nekretnine mogu sluziti u turisticke svrhe kao i za cjelogodisnji boravak.
Molimo samo ozbiljne ponude. Sve ostale detalje mozete dobiti u uredu agencije.
Razgledavanje nekretnine moguce je iskljucivo uz potpisivanje Ugovora o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane uz kupoprodaju nekretnine, a sve u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Naravno, u skladu sa Opcim uvjetima poslovanja naplacuje se agencijska provizija.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
155000 €