Version: 8.26.0Navigation überspringen
125.000 €
2 Zimmer  •  403 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
125000 €
310 €/m²
2 Zimmer  •  403 m²

Haus 403m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Cista Provo

Ekskluzivno prodajemo stambeno-poslovni objekt u mjestu Jasenak (Svib, Cista Provo). Ukupna povrsina objekta iznosi 403 m2, a povrsina parcele je 1441 m2.
Objekt se nalazi na iznimnoj mirnoj i intimnoj lokaci bez susjeda u blizini pa samim tim se nekretnina moze urediti i prilagoditi u ruralni oblik turizma ili pak u neku vrsti proizvodnih djelatnosti, skladista i slicno.
U stambenom dijelu nalazi se dnevni boravak, kuhinja sa blagovaonicom, kupaonice te dvije sobe.
Objekt ima pristup sa dvije strane. U neposrednoj blizini je glavna asfaltna cesta, udaljnost od mora iznosi 20 km, a od ulaza na autoput cca 15 km.
Elektricna energija je spojena na objekt, a postoji i velik spremin za vodu.
Vlasnicki list 1/1.
Molimo samo ozbiljne ponude.
Razgledavanje nekretnine moguce je iskljucivo uz potpisivanje Ugovora o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane uz kupoprodaju nekretnine, a sve u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Naravno, u skladu sa Opcim uvjetima poslovanja naplacuje se agencijska provizija.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
125000 €
310,17 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Cista Provo
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Agencija AjdukDein Kontakt
Online-ID: 251K2WRY5LU7
Referenznummer: 13838522_32