Version: 8.26.0Navigation überspringen
725.000 €
3 Zimmer  •  207 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
725000 €
3.502 €/m²
3 Zimmer  •  207 m²

Haus 207m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Omis

Prodajemo predivnu kucu u Marusicima 120 metara udaljenu od mora. Nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji okruzeno zelenilom s pogledom na more. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne povrsine 207m2 (tlocrtno 110m2) i okucnice od 240m2 s 3 parkirna mjesta.

U prizemlju se nalazi 1sobni stan/apartman i studio apartman s velikom terasom i malim vrtovima. Na 1. katu je komforan 2sobni stan s balkonom i prostranom terasom na kojoj je smjesten zidani rostilj, gdje se moze smjestiti i jacuzzi.

Upravo zavrsena renovacija kompletne kuce (podovi, zidovi, sve instalacije, vrata, prozori, izolacija, fasada, krov, uredena okucnica, itd), koristeni vrhunski materijali. Sve full opremljeno, namjesteno i klimatizirano! Mogucnost dizanja jos jednog kata.

U mirnom okruzenju idealna za ugodno stanovanje, kao i turisticko iznajmljivanje. Radi se o izuzetno lijepoj i kvalitetnoj nekretnini. U blizini bus i trgovina, do Omisa 10-ak min voznje.

Vlasnistvo i dokumentacija uredni!

Za sve inormacije kontaktirajte nas na broj +385981638532.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
725000 €
3.502,42 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Omis
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Habilius NekretnineDein Kontakt
Online-ID: 26I18ENX31GJ
Referenznummer: 19527440_1